Connect with us

Криминал

Автоюристы роз’яснили, коли штрафи поліції — незаконні

Published

on

Якщо поліція оштрафувала водія без присутності адвоката, якого він зажадав, то це є незаконною дією. Про це пише юридична компанія «Дорожній Адвокат».

Чоловік, якого хочуть притягати до адміністративної відповідальності, має право на юридичну допомогу. Це стосується і водіїв.

Якщо водій вважає себе невинним, то він може вимагати адвоката. Тільки це клопотання потрібно подати відразу на місці ДТП і тільки в письмовій формі. Усна заява про виклик адвоката поліція може проігнорувати.

Є ще один дуже важливий нюанс. Письмове клопотання про виклик і присутності адвоката потрібно подати до того моменту, коли поліцейський з вашими документами сяде в свій автомобіль. Тобто подавайте клопотання без зволікання. Після того як вам вручать постанову про штраф, таке клопотання буде вже не актуальним.

Поліцейський зобов’язаний надати вам можливість скористатися послугами адвоката. Але якщо водій не подав письмове клопотання, то це розцінюється як те, що йому юридична допомога не потрібна.

Пам’ятайте, що якщо поліцейський відмовив вам в адвокаті та виніс постанову про штраф, то тоді у вас є підстави оскаржити в суді це рішення.

«>

10.04.2019
19:42
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей