Connect with us

Криминал

Бюджетників в окупованій Ялті змусили здавати під дощем норми ГТО

Published

on

Працівники бюджетних організацій і чиновники окупаційної адміністрації пройшли тестування по здачі фізкультурних вправ за російськими нормами ГПО («Готовий до праці й оборони»).

Нормативи здавали на базі міського стадіону «Авангард».

У спортзалах стадіону учасники заходу здавали норми стрибків з місця, віджиманню, піднімання гирі, вправ на м’язи преса і стрільби.

У заході брав участь голова окупаційної адміністрації Ялти Олексій Челпанов. Він вижимав гирю і стріляв з пневматичної гвинтівки. Крім того, норми ГТО» здавали працівники поліції та МНС держави-агресора, а також ялтинські спортсмени.

У березні 2017 року в так званому «Міністерстві спорту» окупованого Криму заявили про ігнорування кримчанами зимового російського фізкультурно-спортивного комплексу «Готовий до праці і оборони». У міністерстві це пов’язали з низькою поінформованістю населення місцевою владою.

Російський фізкультурно-спортивний комплекс «Готовий до праці і оборони» введено в дію указом президента Росії 24 березня 2014-го року для створення «ефективної системи фізичного виховання, спрямованої на розвиток людського потенціалу та зміцнення здоров’я населення».

«>

14.04.2019
10:45
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей