Connect with us

Криминал

Будемо працювати до жовтня, — Парубій про Раді після президентських виборів

Published

on

Уряд України — Кабінет Міністрів і Верховна Рада будуть працювати над програмами підвищення соціальних стандартів і розвитку економіки незалежно від того, хто здобуде перемогу на виборах.

Про це заявив спікер Верховної Ради України Андрій Парубій в інтерв’ю телеканалу «Україна».

«Парламент продовжить працювати, уряд продовжить працювати до кінця жовтня. У нас є чітко розроблений план розвитку економіки і підвищення соціальних стандартів для українців. І український парламент, і український уряд будуть працювати над цією програмою, незалежно від того, як пройдуть президентські вибори. І ніхто не зможе перешкодити парламенту провести цей пакет реформ», – заявив Парубій.

«Я знаю і розумію, яким буде співпрацювати з президентом, якщо буде обраний Петро Порошенко. І також я не знаю, яким воно буде, якщо переможе Володимир Зеленський. Все, що мені відомо, – це те, що у нього є секретний план щодо парламенту. Я не розумію, чому він секретний… Я вже не кажу про те, що його літературний герой закінчив один з фільмів розстрілом парламенту. Не розумію, звідки такий імпульс? У нас вже були люди, які приходили з гранатами. І було доведено, що сценарій зайшов з іншої країни – з Росії. Тому для мене великий знак питання, яким буде співпраця з людиною, яка бачить відносини з парламентом таким чином, не як в цивілізованих країнах», – розповів Парубій.

«>

15.04.2019
08:30
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей