Connect with us

Криминал

Доній: Порошенко нікуди не дінеться з української політики, про нього ми ще почуємо

Published

on

Українцям вже потрібно готуватися до того, що у нас буде новий президент, тому що електоральних можливостей, щоб перемогти у Петра Порошенка немає, але це не означає, що на цьому завершиться епоха Петра Порошенка і він, як політик піде в історію. Про це в ефірі одного з телеканалів розповів політичний і громадський діяч Олександр Доній.

Він зазначає, що при всіх мінусах Петра Олексійовича, ті капітали, які він зібрав, а йдеться про мільярди доларів, можуть дозволити йому мати величезне вплив в українській політиці. Очевидно, що цей тиск буде достатньо деструктивне.

За словами Донія, хто б що не говорив про Петра Порошенка, він не слабак, він вміє битися. У Порошенка вже були перепади в політичній кар’єрі. Він був наближеним Кучмі, то він переходив до опозиції при Ющенко. Були амбіції у Порошенка очолити парламент. Не втримався він в обоймі Кабміну Азарова. За кілька місяців до Евромайдана вершиною амбіцій Порошенко була посаду мера Києва, але потім виявилося, що перед ним відкрилися нові можливості. Саме тому не варто очікувати, що Порошенко піде з української політики.

«>

15.04.2019
16:44
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей