Connect with us

Криминал

Другий тур буде провальним для Зеленського: експерт шоубізу відверто про колегу

Published

on

Продюсер групи «Ласкавий травень» Андрій Разін вважає, що кандидат у президенти України Володимир Зеленський провалить другий тур виборів.

На своїй сторінці в Instagram Разін написав про те, що в останні дні проти Зеленського влаштовуються провокації, і він вже не вірить в його перемогу.

«Думаю, що, звичайно, другий тур буде провальним для Володі, тому що дуже багато провокацій. Треба було їхати до простих людей, селянам в село, у село. Послухати, що вони говорять, подивитися на їх життя», — написав продюсер. Також Разін підкреслив, що це згодилося б йому не тільки для життя, але і для майбутнього України. Разін впевнений, що політтехнологи провалили другий тур голосування.

Нагадаємо, що соціологи категорично не погодилися з російським продюсером. Менш ніж за 2 тижні до другого туру в Україні були проведені соцопитування, згідно з результатами яких Зеленський набере мінімум 60% голосів виборців. При цьому чинний глава держави Петро Порошенко може набрати трохи більше 20% голосів. У той же час соціологи зазначають, що приблизно кожен п’ятий виборець ще не визначився, за кого він буде голосувати в другому турі.

«>

13.04.2019
09:58
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей