Connect with us

Криминал

Користуючись передвиборчим бардаком, керівництво ГФС пробачив «Philip Morris Україна» 635 млн гривень

Published

on

Судова справа між Державною службою фіскальної і «Філіп Морріс Україна» на 635 мільйонів гривень закрито внаслідок скасування податкових повідомлень—рішень. Про це повідомляє прес-служба тютюнового гіганта.

“Постановою другого апеляційного адміністративного суду закрито провадження у справі про оскарження податкових повідомлень-рішень на суму 635 млн. грн. Справу було закрито в результаті скасування ГФС відповідних податкових повідомлень-рішень», — йдеться в повідомленні.

«Така справа є першим в практиці органів ГФС і її результат є свідченням реальних кроків у напрямку змін та її готовністю реагувати на сигнали бізнесу для забезпечення його нормальної роботи», — додали в компанії.

У 2015 році «Філіп Морріс Україна» почала застосовувати спеціальний митний режим переробки на митній території України для подальшого експорту продукції.

Для цього компанія отримала відповідний дозвіл від Харківської митниці ГФС.

В рамках цього режиму «Філіп Морріс Україна» отримала право на умовне звільнення від української ввізного мита та інших податків на імпорт матеріалів для переробки компанією сировини, продукція з якої підлягала реекспорту.

Загальна вартість готової продукції, яка була вироблена і експортована в режимі переробки на митній території України протягом квітня 2015 — березня 2016 року, склала 87 млн євро.

В березні 2016 року, коли термін дії дозволу на застосування митного режиму переробки майже закінчився, Головне управління Державної фіскальної служби в Харківській області ініціювало податкову перевірку з метою поставити під сумнів правомірність застосування режиму до операцій, здійснених «Філіп Морріс Україна» у режимі переробки.

За результатами перевірки компанія отримала податкові повідомлення-рішення на загальну суму 635 млн грн, що включає донарахування ввізного мита, додаткової ввізного мита, ПДВ, штрафів та пені.

Після безуспішного оскарження в адміністративному порядку в органах ГФС, а також у суді першої інстанції, чотири компанії Філіп Морріс («Філіп Морріс Інтернешнл Інк. (США)», «Філіп Морріс Глобал Брендс Інк.»(США), «Філіп Морріс Брендс Сарл» (Швейцарія), «Філіп Морріс Україна») подали уряду України Повідомлення про інвестиційному спорі.

5 грудня 2018 року Кабінет Міністрів прийняв розпорядження про підписання Мирової угоди між зазначеними компаніями та державою Україна.

«>

16.04.2019
21:33
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей