Connect with us

Криминал

Лікарська недбалість? В Дніпрі після гри у футбол помер 12-річний хлопець

Published

on

12-річний Кирило Орлов помер у реанімації обласної лікарні в Дніпрі. Напередодні хлопчик грав у футбол з однолітками.

Хлопці згадують, що під час гри Кирило випадково зіткнувся головою ще з одним хлопчиком. Але все начебто обійшлося. Видимих серйозних травм не було. Кирило дограв матч і пішов додому. А потім йому стало погано…

— Син до вечора почав скаржитися, що у нього сильно розболілася голова і його нудить, — розповіла «ФАКТАМ» мама підлітка Ганна Орлова. — Я подзвонила сімейного лікаря: що робити? Лікар вислухав симптоми і сказав, що, напевно, у Кирила отруєння. Мало чи що? Може шаурму їв? Везіть в лікарню, будемо ставити крапельницю.

Після крапельниці сина дійсно перестало нудити. Повернулися додому. А на ранок Кирило прокинувся — тримається за голову: знову болить. В тій лікарні, де йому ставили крапельницю, Кирилу зробили ехоенцефалографія. Подивилися, кажуть: «У вашого сина один судину головного мозку збільшився до півтора міліметрів. Ми тут вже нічого не можемо зробити. Везіть у дитячу обласну лікарню. Можливо, знадобиться операція».

У Дніпропетровську обласну лікарню Анна привезла сина близько 12 години дня. Хлопчика помістили в палату. Жоден лікар не зайшов до нового пацієнтові, аби оглянути його. Тим часом на те, щоб врятувати життя Кирилу залишалося всього кілька годин.

— Я вибігла в коридор. Бачу, йде медсестра. Запитую: «Чому до сина ніхто не підходить?» — «У нас зараз всього два лікаря. І обидва вони на операції. Чекайте». І пішла далі. Повертаюся в палату, а Кирило ледь не плаче: «Мамо, болить! Сильно!»

Вже що я тоді робила: просила, благала, щоб санітарка покликала хоч якогось лікаря. Була одна відповідь: «Чекайте!». Так минуло три години. Я весь час перебувала з сином. Він дуже погано себе почував. Іноді все-таки вибігала в коридор, сподіваючись побачити кого-небудь з персоналу.

Нарешті в три години дня побачила завідувача відділенням нейрохірургії Володимира Агафонова. «Чому ви не огляньте мого сина?» — питаю. «Та я вже бачив його виписку з районної лікарні. У нього все нормально». — «У Кирила сильно болить голова. Давайте зробимо МРТ!» — «Яке МРТ? Це ж не лікування. Знаєте, у мене таких, як ваш Кирило — ще 200 хлопчиків на тиждень. Я йому виписав лікування. Все буде добре». І пішов.

Минуло ще дві години. Прийшла медсестра з крапельницею. Питаю: «Що ви будете капати?» — «Доктор сказав, що у вашого сина отруєння». І знову поставила ту ж крапельницю, що і в районній лікарні.

— Як почувався Кирило?

— Погано. Він був дуже слабким. Голова боліти не переставала. До вечора знову жоден лікар не зайшов у палату. А потім сталася біда. Кирило втратив свідомість. Це було вже майже вночі. І тут з’ясовується, що на зміну немає жодного чергового нейрохірурга. З усіх лікарів — тільки один інтерн. Але я вже всіх сполошила. Вже і МРТ знайшлося. Виявилося, що той посудину в голові у мого сина збільшився ще більше і став товщиною 12 міліметрів! Я краєм вуха почула, як один доктор говорить іншій, що посудину міг збільшитися через крапельниці.

Почали в терміновому порядку готувати операційну. Лікаря по телефону з будинку викликали. Операцію зробили, але було вже пізно. Кирило помер у реанімації, так і не приходячи в свідомість. Хірург, який робив операцію, сказав, що було втрачено час. Приблизно 6-7 годин. Якби операцію почали раніше, Кирила можна було б врятувати.

— Ви бачили після смерті Кирила завідувача відділенням Володимира Агафонова?

— Вранці бачила його. Він просто сказав: «Так вийшло». І все. А Кирила вже не повернути.

— І вибачення не попросив?

— Ні. Більше взагалі не було ніяких розмов.

— Ви зверталися в поліцію?

— Так, написали заяву в управління міської поліції. Будемо добиватися справедливого покарання. Хоча нам сказали, що лікарів рідко карають…

У Дніпропетровській обласній дитячій лікарні ситуацію поки не коментують. Однак місцевим журналістам вдалося задати питання завідувачу відділення Володимиру Агафонову:

— Чи Могли врятувати дитину, якщо б МРТ призначили ще вдень?

— Може бути, щось змінилося б, а може й ні, — відповів Володимир Агафонов. — У хлопчика була велика гематома, яка може почати проявляти себе, коли дуже сильно зміщений мозок.

В інтернеті можна знайти багато позитивних відгуків про Дніпропетровській обласній лікарні і про Володимира Агафонове. Люди розповідають, як цей лікар рятував їх дітей. Але є й інші коментарі, і їх чимало.

«З цією лікарнею (його в народі називають „Космичкой“, по назві вулиці, де вона розташована) і в мене погано виходило. Поки грошей не пообіцяла, операцію дитині не починали. Добу тягнули, поки не підняла крик. Трохи перитоніту не дочекалися», — написала викладач Леля Мосолова.

«Десять років тому ми з сином теж були в цьому відділенні і зіштовхнулися з байдужим ставленням лікарів, поки чоловік і моя мама не влаштували скандал. Жахливо, що за стільки років нічого не змінилося. Тоді теж Агафонов чергував. Він був ще не заввідділенням, а просто лікарем і теж сказав, що він втомився після операції і йому потрібно відпочити», — згадує Юлія Васильєва.

«2 квітня Агафонов вигнав мою племінницю в задовільному стані з лікарні. При цьому головний біль, запаморочення, біль у спині. Виганяли так швидко, що забули зняти катетер! До цього ще багато несправедливості на кожному кроці і з приводу МРТ. Ми теж вимагали. Але його зробили на 6-й день після травми голови», — скаржиться Анна Пучкова.

«П’ять років тому в приймальне на Космичке привезли мою 17-річну доньку. Теж з сильним головним болем. Я в цей час була на роботі. Так поки я туди доїхала, моя дитина так і лежав під кабінетом у адміністратора, корчачись від болю. Ніхто нею не займався. Приїхала, заплатила гроші й відразу нейрохірург знайшовся. А в минулому році з семирічним сином приїхала. Температура була 40,2!!! Так вони нас в такому стані по всій лікарні ганяли, поки дитина прямо там рвати не почав. Спочатку навіть слухати не хотіли тому, що ми самі приїхали, а не стали „швидку“ чекати», — обурюється Наталя Василевська.

Кирилу Орлову було всього 12 років. Хлопчик займався спортом. Відвідував у футбольну секцію. Був фізично добре розвинений і виглядав трохи старше своїх однолітків. У його батьків підростає ще один син, якому три з половиною роки.

«>

10.04.2019
07:29
Источник

Continue Reading
Click to comment

Видео

В Одесской области педофил полгода насиловал 13-летнего родственника

Published

on

В Одесской области в Беляевском районе дядя-педофил полгода заставлял племянника сексуально удовлетворять его. За это он обещал 13-летнему мальчику купить телефон и давать карманные деньги, а также выполнять другие его прихоти.

О преступных действиях педофила сообщила родственница мальчика. Полиция посетила гараж, где жил 43-летний подозреваемый в педофилии.

Во время обыска правоохранители изъяли личные вещи мужчины и ребенка, а также отобрали у обоих биологические образцы.

Педофилу грозит от 10 до 15 лет за решеткой.

Continue Reading

Видео

Одессит убил и расчленил случайную знакомую

Published

on

В Одессе полицейские раскрыли жестокое убийство с расчленением. Тело 51-летней местной жительницы нашли на свалке без головы и конечностей. Как сообщили в полиции, 44-летний мужчина познакомился с будущей жертвой на улице. Он пригласил женщину к себе домой, где они начали употреблять алкогольные напитки. В процессе между ними произошла ссора, в ходе которой мужчина нанес жертве несовместимые с жизнью телесные повреждения. Когда он понял, что женщина не дышит, отрубил ей голову и конечности, завернул тело в одеяло, спрятал в сумку и выбросил останки в ближайший мусорный бак.

В полицию обратилась мать потерпевшей с заявлением об исчезновении дочери. Вскоре полицейские вышли на след злоумышленника. В произошедшем убийца винит пьянство. Мужчине сообщили о подозрении в умышленном убийстве (ч. 1 ст. 115 Уголовного кодекса). Ему грозит наказание в виде лишения свободы сроком от семи до пятнадцати лет. Следствие продолжается.

Continue Reading

Война

Настоятель храма переправлял нелегалов за границу

Published

on

Настоятель храма в селе Васильевка Болградского района получил 5 лет лишения свободы с испытательным сроком в год за нелегальную переправку людей через границу. Священник, будучи жителем приграничного населенного пункта, пытался перевести через украинско-молдавскую границу трех мужчин.

По материалам дела, в начале июля священник вступил в сговор с неустановленным лицом по поводу организации незаконной переправки группы лиц через государственную границу Украины в Республику Молдова вне пограничного контроля, по корыстным мотивам. Ведь на период военного состояния пересечение государственной границы в направлении выезда за пределы страны запрещено гражданам Украины мужского пола в возрасте от 18 до 60 лет.
Сначала отец разместил в сельском доме одного мужчину, и тот жил там три дня. Еще двух клиентов он подобрал 26 июля. В тот же вечер всех троих повез на своей машине к границе. Настоятель предоставил беглецам инструкции относительно безопасного маршрута передвижения, но в 500 метрах от заветной цели они были разоблачены.
За свою помощь священнослужитель получил денежное вознаграждение: с одного мужчины 2500 американских долларов, со второго – 1900 долларов и 600 евро, с третьего – 1500 долларов и 500 евро.
В суд поступило соглашение о признании вины, которым стороны предусмотрели условное наказание. Священнослужитель заявил, что раскаивается, и просил передать средств из залога, внесенного им в качестве меры пресечения (197 600 грн.), на нужды ВСУ. Это стало смягчающим обстоятельством при назначении наказания.

Continue Reading

Trending

© 2023 Дайджест Одеси. Копіювання і розміщення матеріалів на інших сайтах дозволяється тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов'язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу. Матеріали з позначкою «Реклама» публікуються на правах реклами, відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.