Connect with us

Криминал

Максим Степанов постраждав із-за виборів — Порошенко зізнався, за що звільнив губернатора

Published

on

Вчора в ефірі телеканалу «1+1» Петро Порошенко підтвердив, що його рішення звільнити губернатора Одеської області було політичним. Президент заявив, що Максим Степанов був би звільнений ще раніше, якби він знав про його рішення перенести виплату соцдопомоги після виборів.

«На жаль, я просто не знав, що пан Степанов відклав ці виплати. Якби знав, він був би звільнений раніше», – сказав Президент.

Порошенко розповів, що з допомогою місцевої влади розраховував на більш високі результати виборів в своїй рідній області. Степанов ж відповів, що не бачить проблеми у тому, що виплата соцдопомоги буде зроблена після 22 квітня, щоб виборець не розцінював її як підкуп. Він заявив, що люди повинні вибирати без тиску і впливу з боку.

«>


Максим Степанов

«>

«Після того як пішов вал людей, які почали писати заяви на допомогу, я прийняв рішення, що це не відповідає критеріям. Вирішив призупинити виплати і продовжити їх видачу після 22 квітня. Люди отримають цю допомогу, але пізніше. Я вважаю, що чесний вибір країни, без підкупу, без адміністративного тиску, це набагато важливіше. І спокійно можна почекати 2 тижні», – наголосив Максим Степанов.

Степанов також розповів, що навіть якщо Президент не давав йому доручень щодо фальсифікації голосувань у першому турі, він все одно вважає подібні соцвиплати під час виборів спробою підкупу. Також екс-губернатор дуже здивований зміна в риториці Порошенко, який ще в березні на Раді регіонального розвитку говорив про економічні досягнення Одеської області і ніяких планів про зміну губернатора не було.

Нагадаємо, раніше Максим Степанов назвав незаконними дії Президента і указ про його відсторонення. Степанов пов’язував причину звільнення з чесно проведеними в області виборами. Через кілька днів процедура була дотримана, і він залишив посаду губернатора.

«>

12.04.2019
13:32
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей