Connect with us

Криминал

Мешканці одного зі столичних районів скаржаться на гори сміття, які залишають після себе продавці

Published

on

Жителі Позняків скаржаться на місцевих торгашів, які залишають після себе сміття і зіпсовані газони.

Мова йде про ділянку на вулиці Анни Ахматової, 31. Виявилося, що раніше на цьому місці проходили традиційні сільськогосподарські ярмарки.

Нещодавно комунальникам довелось відмовитись від організації ярмарків тут з-за постійних скарг на звалища, знищений газон і перекриття доріг. Виною всьому цьому виявилися торговці. Але продавці це місце «облюбували», тому пропадати звідти так просто не збираються. Вони продовжують там торгувати, незважаючи на відсутність дозволу.

«КП «Міський магазин» не надавав пропозицій, а Департамент промисловості та розвитку підприємництва, в свою чергу, не включав вказану адресу в адресному перелік сезонних ярмарків і графік проведення сільськогосподарських ярмарків у місті Київ в першому півріччі 2019 року з вказівкою організаторів. У зв’язку з цим інформуємо, що торгівля, яка функціонує за вказаною адресою, є незаконною і «стихійної»», – пояснили на підприємстві.

Щоб позбутися від небажаних торгашів, комунальники радять киянам звертатися в районні або Головне управління поліції, РДА та «Київблагоустрій». Або ж просто не купувати там продукти. До того ж, це може бути дуже небезпечно.

«>

12.04.2019
19:03
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей