Connect with us

Криминал

«Нафтогаз» оштрафували на 850 тисяч гривень: назвали головну причину

Published

on

Національна комісія, яка здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), наклала штраф у розмірі 850 тис. грн на Національну акціонерну компанію «Нафтогаз України» за недопуск регулятора до планової перевірки діяльності компанії за 2017-2018 роки.

Таке рішення регулятор ухвалив на засіданні, – повідомляє «УНІАН».

Актом проведення заходів контролю було зафіксовано відмову компанії від проведення планової перевірки, що, на думку регулятора, означає порушення ліцензійних умов в частині обов’язку ліцензіата допускати посадових осіб органів держконтролю до перевірки.

Керівник юридичного департаменту НАК «Нафтогаз України» пояснивши відмову допуску до перевірки тім, що регулятор порушив періодичність перевірки компанії – один раз на два роки. НКРЕКП вже провівши перевірку в явились в місті у 2017 року, і з урахуванням цього, наступна планова перевірка мала проводитись з січня 2020 року. «Оскільки Нацкомісія проводила перевірку до закінчення цього терміну, керівництвом було вирішено, що міра контролю проводитися з порушенням встановлених законом гарантій, тому перевіряючі не були допущені», – пояснив представник «Нафтогазу».

При цьому голова регулятора Оксана Кривенко зазначила, що остання перевірка здійснювалась за період роботи до 2016 року, а 2017 і 2018 роки ще не перевірялися, тому Нацкомісія мала на це право, з огляду на те, що графік планової перевірки було затверджено Регуляторною службою заздалегідь. Під час оголошення рішення, член НКРЕКП зазначив, що в січні цього року компанія групи «Нафтогаз» – «Укртрансгаз» також не допустила Нацкомісію для планової перевірки.

Нагадаємо, «Нафтогаз» не хоче оприлюднювати розмір зарплатні Коболєва за новим контрактом.

«>

12.04.2019
18:50
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей