Connect with us

Криминал

Найєм — Порошенко: не потрібно нарікати на хамство. Саме так ви розмовляли з країною п’ять років

Published

on

Кандидат в президенти Володимир Зеленський, звавший на дебати свого опонента Петра Порошенка, очевидно «дає задню», не готовий прийти і «зірвати маски з обличчя влади». Однак популярності шоумена винен чинний президент.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив депутат Мустафа Найєм.

На його думку, образ «борзого дев’ятикласника за гаражами» залишиться за Зеленським надовго. Всупереч бажанню багатьох його прихильників вважати, що роль некультурну атакуючого потрібна на час виборчої кампанії.

«Він так звик і буде так говорити і з журналістами, і з опонентами, і з підлеглими. А прийде час і з прихильниками. Все, що залишається — готуватися і виховувати по ходу п’єси, як це вже робили з Барною, Калашниковим, Януковичем і Азаровим. Це, звичайно некрасиво, соромно, але не страшно, якщо не буде красти і вистачить сміливості слухати розумних людей», — написав Найєм.

За його словами, на тлі Зеленського у вчорашньому ефірі телеканалу «1+1» президент України Петро Порошенко виглядав гідно.

«Я не впевнений, що треба було опускати інститут президента і самовільно в’їжджати на троянському коні в ефір приватного телеканалу, з яким нібито судишся, обзиваєш і обіцяєш закрити. Тим не менш, приїхав, без підготовки відповідав на питання, не йшов від критики і влучно парирував», — додав він.

Однак, стверджує Найєм, ораторські та дипломатичні здібності і вміння тримати удар Порошенко ніхто під сумнів не ставив. Проте, виборці відвернулися від глави держави з іншої причини.

«Просто левова частка цього інтелігентного пафосу розбивалася про неприкритий дерибан різного калібру хапуг, хто тужить за загиблими і виспівували гімн у вільний від крадіжки час», — стверджує нардеп.

Тому тепер Порошенко не варто нарікати на хамство опонента, вважає Найєм.

«Саме так ви розмовляли з країною п’ять років. Фігурально. Ви просто цього не помітили. Завели ботофермы, домовилися з лояльними каналами, запустили своїх ЛОМов, сіли на потоки і закрившись в бункері, плювали на громадську думку з високої дзвіниці. А всіх невдоволених і тих, хто чинив опір таврували грантоїдами, зрадниками батьківщини і шпигунами Кремля», — написав він.

Тому в тому, що до влади приходить Зеленський, Порошенко варто звинувачувати тільки себе самого. Що ж стосується соратників, то, стверджує Найєм, вони швидко «прилаштуються до нової реальності».

«>

12.04.2019
08:08
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей