Connect with us

Криминал

«Не по-пацанськи»: режисер «Кіборгів» втрутився у скандал між Порошенком і Зеленським

Published

on

Український режисер Ахтем Сєїтаблаєв висловився про конфлікт між кандидатами в президенти України Петром Порошенком і Володимиром Зеленським.

В інтерв’ю блогеру Андрію Луганському він заявив, що дії Володимира Зеленського здаються йому дуже незрозумілими. Крім того, він звинуватив кандидата у тому, що той не тримає слово, яке дав.

 

«Коли хтось говорить про чесність і веде себе, як якийсь «крутий хлопець», який забиває зустріч десь, а потім з неї з’їжджає, то не по-пацанськи це. Я виріс у місті, де якщо ти не тримаєш слово або просто верзеш — досить жорстке покарання було. Якщо ти такий хлопець, призначаєш зустріч, що ж ти тоді здаєш на аналіз кров? Якщо ти такий сміливий, то здавай всі аналізи, як годиться. Що ж ти соскакиваешь з теми? Якось це не по-пацанськи, раз вже ми перейшли на таку розмову», — заявив Сєїтаблаєв.

Він зазначив, що позиція «одного з кандидатів» по відношенню до анексії Криму йому не зрозуміла.

«Я щось ні разу не чув умов в 24 години по відношенню до окупантові. Я щось ні разу не чув умов в 24 години відпустити Олега Сенцова, про якого один з кандидатів навіть записував ролик і говорив, що він його підтримує. Так от, Олег сидить, як раз таки за те, що виступав проти окупації. Як там це все монтується, я не розумію. З одного боку розповідати , що підтримуєш Сенцова, а з іншого боку, через суд домагатися відновлення показу серіалу «Свати», головний герой якого, Федір Добронравов, відкрито підтримує окупацію Криму», — говорить режисер.

«>

11.04.2019
14:28
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей