Connect with us

Криминал

Парубій назвав Зеленського «модернізованою версією Януковича»

Published

on

Зараз вирішальна боротьба ведеться не за територією, а за свідомість народу, переконаний Голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

Про це він сказав в ході 12-го Київського безпекового форуму, організованого Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну».

«У сучасному світі безпека це не тільки танки та зброю, головний, вирішальний, і ключовий бій іде за серця і уми людей. У сучасному світі інформаційна зброя це і є ключовим методом атаки, агресії і поневолення », — зазначив він

Парубій нагадав, що за попередньої влади свідомо не піднімалися питання мови, культури та релігії, «всі питання, які визначають ідентичність суспільства, нації».

«І на тих територіях, де найбільш отруйною була ця пропаганда, де найбільше були отруєні розум і душа український ідеями« російського світу», російською пропагандою, там в першу чергу з’явилися «зелені чоловічки» і російська армія. Тому що танки приходять після того, як відбувається перемога на фронті ідей», — підкреслив він.

На переконання глави парламенту, ті речі, які формують ідентичність нації, є головним запобіжником від агресії і запорукою безпеки.

«Сьогодні ми розглядаємо закон про мову і на наступному пленарному тижні він буде прийнятий», — поінформував Андрій Парубій.

Він також вважає, що подальша безпека України залежить від вибору виборцями наступного президента країни 21 квітня.

У своєму виступі він дав зрозуміти, що вважає за одного з кандидатів у президенти України шоумена Володимира Зеленського тим, хто пропонує повернутися на п’ять років назад – в Україну до революції Гідності.

«Я бачу те ж саме, що й п’ять років тому, я чую те ж саме, що я чув від «Партії регіонів» Януковича — що виявляється НАТО нам треба через референдум, що виявляється мову, культуру і територію треба поставити за дужки. Немає ніякого нового – це все старе і те, що ми вже чули», — сказав Парубій.

За його словами, українським виборцям намагаються продати «модернізовану версію Януковича».

«Це просто така модернізована версія Януковича, яку нам намагаються продати і яку, на жаль, багато хто сприймає за чисту монету. І наслідки можуть бути такими ж», — підкреслив Парубій.

«>

12.04.2019
09:36
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей