Connect with us

Криминал

Подерев’янський: Порошенко добре виконує функції президента

Published

on

Президент Петро Порошенко добре виконує свої функції глави держави і Верховного головнокомандувача. Таку думку висловив художник і драматург Лесь Подерев’янський в ефірі програми «PRIME СКРИПІН» на телеканалі ATR.

«Для мене головне, що не бомблять Київ. Я пам’ятаю 14-й рік, як все було і як є зараз. Ця людина (Порошенко – ред.) втримав ситуацію в найважливіше час, і він свої функції виконує добре. А у нього по суті дві головні функції: міжнародне становище і оборона. І все це він робить. І у мене немає претензій до того, що написано в Конституції», – підкреслив Подерв’янський.

Він також додав, що на війну скаржаться в основному ті, хто в ній не бере участі і насолоджується мирним життям в містах, не порушених конфліктом.

«Потрібно дивитися на результати. Результати такі: у нас немає війни. Люди кажуть, що втомилися від війни. Але вони від неї втомилися, сидячи в ресторанах. Проблема в тому, що в світі правлять нездари і пошляки, і вони нікому не прощають талант. А якщо цей талант ще й багатий, то це, на їхню думку, взагалі злочин», – зазначив художник.

Нагадаємо, що раніше кандидата в президенти та чинного главу держави Петра Порошенка у своїй авторській колонці на сайті видання Deutsche Welle підтримала відома українська письменниця Оксана Забужко.

«Порошенко, кажете, не спромігся за п’ять років завоювати вашу довіру? Тобто те, що він утримав країну в той останній момент, коли почався її давно підготовлений «плановий огляд», і за п’ять років вивів у самостійні гравці, тоді як міг распрекрасной (і дорого!) здати її хоч Путіну, хоч Коломойському, – це не підстава для довіри?» – обурилася Забужко.

Відзначимо, що крім української інтелектуальної еліти Петра Порошенка підтримують і західні лідери. Зокрема, про свою підтримку чинного президента України однозначно дала зрозуміти канцлер Німеччини Ангела Меркель.

«>

15.04.2019
19:23
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей