Connect with us

Криминал

Порошенко підписав укази про звільнення губернатора Одеської області та призначення Паращенко на його місце

Published

on

Президент України Петро Порошенко звільнив Максима Степанова з посади голови Одеської обласної державної адміністрації і призначив тимчасово виконуючим обов’язки голови ОДА першого заступника керівника облдержадміністрації Сергія Паращенко.

«Звільнити Степанова Максима Володимировича з посади голови Одеської обласної державної адміністрації», — йдеться в указі глави держави №119/2019 від 10 квітня, оприлюдненому на сайті президента.

Згідно з указом №120/2019, Порошенко тимчасово поклав виконання обов’язків голови Одеської ОДА Сергія Паращенко.

Крім того, указом №118/2019 глава держави скасував свої укази від 6 квітня про відсторонення Степанова з займаної посади та про тимчасове виконання обов’язків голови ОДА Паращенко.

Як повідомлялося, на сайті президента були оприлюднені датовані 6 квітня укази №107/2019 і №108/2019, згідно з яким Порошенко усунув Степанова від посади голови Одеської ОДА та тимчасово поклав виконання обов’язків голови обладміністрації на першого заступника керівника облдержадміністрації Паращенко.

Тоді Степанов на брифінгу заявив, що відмовляється покидати свій пост, оскільки вважає відповідний указ незаконним. Відповідаючи на питання журналістів, про що вони говорили з Порошенко під час візиту президента до Одеси 5 квітня, Степанов відповів, що глава держави запропонував йому написати заяву про звільнення за власним бажанням, від чого він відмовився.

Міністр Кабінету міністрів України Олександр Саєнко заявив, що уряд не приймав рішень щодо усунення Степанова від посади голови Одеської обладміністрації.

Паращенко заявив про готовність виконувати покладені на нього головою держави зобов’язання.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман 9 квітня повідомив, що Кабмін надійшло подання від президента Порошенко на звільнення Степанова від посади голови Одеської ОДА.

«>

10.04.2019
20:13
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей