Connect with us

Криминал

Продали будинок і не купили квартиру дочки: ЗМІ знайшли спонсорів Зеленського

Published

on

Сім’я киянина Дмитра Кучука, яка передала 368 тисяч гривень у виборчий фонд кандидата в президенти, лідера «95 Кварталу» Володимира Зеленського, стверджує, що для цього їм довелося відмовитися від покупки квартири. Про це йдеться у блозі журналістів програми «Схеми: корупція в деталях», повідомляє Крим.Реалії.

Сама сім’я Кучука, зазначають журналісти, живе у звичайній багатоповерхівці в Києві на Виноградарі.

За словами дружини Кучука, гроші збирали на квартиру дочки, але вирішили, що краще ці кошти передати у виборчий фонд Зеленського.

«Гроші з депозиту зняли. 300 тисяч там щось… Це наші особисті заощадження, на які ми хотіли дочки купити квартиру, але ми зрозуміли, що потрібно щось змінювати в країні, тому ми профінансували. Сподіваємося на краще», – розповіла журналістам жінка.

На ще більшу самопожертву пішла сім’я з Одеської області, зазначають журналісти, що для того, щоб підтримати кандидата Зеленського, продала один зі своїх будинків і перевели виручені від цього кошти в його фонд.

Згідно з фінансовим звітом, оприлюдненим на сайті ЦВК, Сергій і Світлана Ивашковские із села Ліски Одеської області, а також їх син Денис разом перевели майже 3 мільйони гривень у виборчий фонд шоумена.

«Я поважаю його не тільки як коміка, але і як людину, яка говорить правду в обличчя. Будинок я продав за 280 тисяч доларів. Помножте на суму (курсу долара – КР) на сьогоднішній день», – пояснив журналістам Сергій Івашківський.

Загалом, згідно зі звітом про формування виборчого фонду кандидата в президенти, з 8 лютого по 18 березня 2019 року фізичні особи перерахували 68,36 мільйона гривень у фонд Володимира Зеленського.

«>

12.04.2019
19:40
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей