Connect with us

Криминал

Росія досі не виявила бажання виконувати Мінські угоди, – Волкер

Published

on

Росія абсолютно не хоче виконувати Мінські домовленості, здатні повернути мир в Україну.

Про це заявив спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер у відеозверненні до учасників 12-го Київського безпекового форуму, повідомляє кореспондент “Укрінформу”. “На наше тверде переконання, Мінські домовленості мусять бути повною мірою реалізовані.

Досі Росія не виявила бажання зробити цього. Але ми й далі готові брати участь, готові сприяти переговорам і введенню миротворців, щоб допомогти жителям сходу України повернутися до мирного життя”, – сказав Волкер.

Він наголосив, що США прагнуть “щирих переговорів, які відновлять суверенітет і територіальну цілісність України”.

“Слід також здійснити політичні кроки в рамках Мінських угод. Україна зробила багато в цьому напрямку. І якщо вдасться створити необхідні умови безпеки, ми матимемо можливість рухатися далі”, – зауважив дипломат. “США твердо підтримують суверенітет і територіальну цілісність України”, – підсумував він. Волкер також закликав усіляко допомагати жителям східних регіонів України, які постраждали внаслідок конфлікту.

“Гуманітарне лихоліття, яке вони переживають, є одним із найгірших у нинішній Європі. І це обов’язок для нас усіх – не залишати їх осторонь. Ми бажаємо їм добра”, – зауважив спецпредставник Держдепу.

«>

11.04.2019
19:15
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей