Connect with us

Криминал

Шустер вважає можливе призначення Олександра Ткаченка головою АП тривожним сигналом

Published

on

Журналіст і телеведучий Савік Шустер вважає можливе призначення генерального директора медіагрупи «1+1 медіа» Олександра Ткаченка головою Адміністрації президента тривожним сигналом. Журналіст також назвав Ткаченка «слугою».

Про це він повідомив в ефірі «Громадського телебачення».

«Це буде дуже-дуже поганий сигнал.Олександр Ткаченко – слуга. А Україна сьогодні слуг не потребує», – заявив Савік Шустер у відповідь на питання журналістів про те, що гендиректор «1+1 медіа» нібито може очолити АП.

Він також додав, що не вірить у можливість перетворення «1+1» на канал-монополію за майбутнього президентства Володимира Зеленського. Нагадаємо, що кандидат в президенти Зеленський набрав 73,2%, за даними Національного екзит-полу.

«Канали належать олігархам. У олігархів своя позиція. Ця позиція відбивається на політиці каналу, і значить відбивається під час передвиборної кампанії. Це такий «переговор» між олігархами – це не дуже добре», – наголосив журналіст.

Крім того, він повідомив, що хоче працювати в Україні, однак пропозицій поки не отримував. Зараз він перебуває в Італії. Журналіст сказав, що може повернутися в будь-який момент в Україну.

«Я не думаю, що це так пов’язано: що програв Петро Порошенко і я повертаюся в Україну. Я в Україні можу повернутися в будь-який момент. Це країна, в якій я жив і живу. Це не залежить від президента Петра Порошенка або від майбутнього президента Володимира Зеленського», – зазначив пан Шустер.

«>

22.04.2019
19:18
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей