Connect with us

Криминал

Соціологи: На високий рейтинг Зеленського вплинув Порошенко

Published

on

68% виборців кандидата в президенти Володимира Зеленського насамперед висловлюють свій протест проти нинішньої ситуації в країні. 26% вибирають шоумена як особистість. Про це свідчать дані опитування соціологічної групи «Рейтинг».

За цією ж інформацією, майже 40% виборців чинного президента Петра Порошенка голосують не стільки за нього, як проти лідера країни-агресора, а 42% — за особистість українського лідера.

31% усіх респондентів вважають, що за Порошенка голосують як за особистість, 26% вважають, що голосування за нього це, в першу чергу, «проти Путіна».

При цьому 57% громадян, готових голосувати у другому турі за Зеленського, голосують швидше за нього як особистість, а 41% — проти Порошенка.

У другому турі 75% тих, хто віддасть голос нинішньому президенту, голосують швидше за нього, а 22% голосують скоріше проти лідера виборчих перегонів.

Повідомляється, що дослідження проводилося 5-10 квітня. В опитуванні взяли участь громадяни України віком від 18 років чисельністю в 3 тисячі. Помилка репрезентативності — не більше 1,8%.

«>

11.04.2019
11:27
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей