Connect with us

Криминал

У штабі Зеленського повідомили, що кандидат у президенти не проведе прес-конференцію перед дебатами

Published

on

Спікер виборчого штабу Володимира Зеленського Дмитро Разумков заявив, що прес-конференція кандидата у президенти перед дебатами є «проектом, що слабо реалізувати».

«При всьому бажанні, це малореально, оскільки у нас залишилися буквально пара днів — у ятницю у нас дебати. Команда буде презентована до іншого туру, як про це і говорив Зеленський. Тому, при всій повазі до колег, я думаю, що це проект, що слабо реалізувати», — заявив він в ефірі Радіо НВ.

Разумков додав, що Зеленський може дати прес-конференцію вже після іншого туру президентських виборів. За його словами, командою кандидата в достатній мірі висвітлюються всі ключові питання його майбутньої політики.

Раніше представники низки ЗМІ і медійних організацій зазивали кандидата в президенти Володимира Зеленського особисто дати прес-конференцію перед дебатами не пізніше 18 квітня.

«Під час вашої передвиборної кампанії ви оприлюднили десятки відеороликів, які стали інформаційними приводами для новин та матеріалів у ЗМІ. Ви дали низці обраних ЗМІ кілька інтерв’ю ще перед першим туром виборів, але протягом останніх кількох тижнів ви особисто уникаєте прямої і повноцінної комунікації з вітчизняними журналістами», — йдеться у листі, опублікованому на сайті Детектор медіа.

Відкрите звернення до Зеленського підписали низка провідних українських ЗМІ, серед яких журнал Новий час і Радіо НВ.

«>

16.04.2019
20:43
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей