Connect with us

Криминал

У спортзалі на столичному Печерську у великого бізнесмена вкрали сто тисяч гривень

Published

on

Крадіжка трапилася вчора, 13 квітня в спортивному комплексі преміум-класу відомої в Україні мережі на вулиці Болсуновської, абонемент у який придбати не по кишені «пересічному» громадянину.

Серед клієнтів цього залу на Печерських пагорбах — як великі бізнесмени так і депутати парламенту, які приїжджають туди з охороною. Як ми дізналися зі своїх джерел в спорткомлексі, в суботу туди прибув на тренування постійний клієнт — топ-менеджер однієї з великих агропромислових компаній.

Незважаючи на те що в спортзалі встановлені відеокамери а вхід контролюється безконтактными картками, все ж злодію вдалося провернути там крадіжку великої суми грошей. Потерпілий необачно залишив близько 100 тисяч гривень у шафці і пішов займатися. Коли повернувся, виявилося, що хтось розкрив простенький замок шафки і викрав гроші.

Під підозрою, за словами наших співрозмовників, як працівники спорткомплексу, так і відвідувачі, які займалися в той день в залі. Штука в тому, що в самій роздягальні, з’єднаної з виходом в душову, як раз і немає камер — так як це б порушувало права відвідувачів, які можуть пересуватися душа в роздягальню в оголеному вигляді.

А vip-клієнтів навряд чи сподобалося б, що їх знімає в цей час прихована камера. За фактом події поліція проводить розслідування, злодії поки не затримані.

«>

14.04.2019
15:14
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей