Connect with us

Криминал

У Зеленського хочуть перезавантаження НАПК та забезпечення реальної незалежності судової системи

Published

on

Судова система України повинна стати реально незалежною і від президента, і від Верховної Ради, і від уряду, тоді вона реально запрацює, заявляє спікер передвиборного штабу кандидата в президенти України Володимира Зеленського Дмитро Разумков.

«Незалежність судів від того, хто сидить на вул. Грушевського, 5 (Верховна Рада — ІФ), незалежність судів від того, хто сидить на вул. Грушевського, 12/2 (Кабінет міністрів України) і головне – незалежність судів від того, хто сидить на вул. Банковій (адміністрація президента України — ІФ)», — сказав Разумков, виступаючи на Третьому форумі українських лібералів «важливі Люди» в суботу в Києві, передає «Інтерфакс-Україна».

Він наголосив, що судова система запрацює, коли вона буде реально незалежною, як і система боротьби з корупцією, «коли вона буде сліпа і не буде бачити, хто перед нею стоїть».

Спікер штабу Зеленського також зазначив, що неефективно працююча судова система є однією з причин відсутності припливу інвестицій в Україну.

«Бізнес розуміє, що він тут не захищений, в першу чергу тому, що він знає: прийшовши в суди, він може отримати абсолютно неправомірне рішення», — сказав він.

Що стосується антикорупційних органів, за словами Разумкова, зараз їх керівники більше займаються боротьбою між собою, ніж з корупцією.

«Я думаю, якщо ми говоримо про НАПК, – воно вимагає глибокого перезапуску, оскільки всі ті сподівання та надії, які на них покладалися, не були реалізовані навіть частково, на мій погляд», — сказав він.

Якщо ж говорити про Спеціалізованої антикорупційної прокуратурі, то, за словами спікера штабу Зеленського, ситуація впирається в конфлікт між керівниками САП і Національного антикорупційного бюро України (НАБУ).

«І другий аспект – це те, що на сьогоднішній момент багато хто з керівників цих структур заангажовані або запідозрені в тому, що вони так чи інакше перебувають під впливом тих чи інших політичних фігур…

Тільки незалежна система зможе нормально функціонувати і зробити роботу наших чиновників підконтрольної», — підкреслив Разумков.

«>

13.04.2019
17:36
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей