Connect with us

Криминал

Українці оформили на офіс в Естонії 300 сумнівних фірм

Published

on

Вихідці з України зареєстрували в одному офісі Талліна Естонія 300 сумнівних фірм. Про це повідомляє ERR.

Серед діяльності компаній ховаються податкові схеми, види на проживання, сумнівна школа, фейковая реклама, сміттєві журнали і зараження комп’ютерів вірусами.

У столичному бюро за адресою Нарвское шосе, 7 офіційно числиться понад 800 підприємств, у тому числі кілька солідних, повідомила програма журналістських розслідувань «Очевидець».

Журналісти ще в 2018 році отримали інформацію про те, що третина цих підприємств зареєстрована в одному офісі. В кабінеті №634 знаходиться і компанія DKLex Consulting Group, якою керує знаходиться в Естонії 45-річний українець Дмитро Лунін, який погодився спілкуватися з журналістами по телефону.

На домашній сторінці фірми на п’яти мовах рекламуються готові фірми, віртуальна контора, відкриття банківських рахунків, податкове планування та консультації на тему отримання виду на проживання. DKLex навіть зняла кліп, в якому створюється враження про Естонії як про податковий рай.

Ми займаємося реєстрацією, адмініструванням і консультаціями. Назвемо це комерційним управлінням бізнес-процесів, – пояснив Лунін

Новий виток розслідування додало цікава обставина: серед численних фірм з приставкою DKLex виявили зареєстровану DKLex Academy. На сайті фірми стверджують, що мова йде про навчальний заклад, що пропонує навіть магістерську ступінь з управління бізнесом (MBA – master of business administration).

В кабінеті №634 зареєстровано видавництво OÜ Scientific Route. Власники – українці. Scientific Route випускає в інтернеті 11 різних наукових журналів.

Инфотехнологи ERR встановили, що сайт видавництва потай впровадив в комп’ютери редакції програми з видобутку кріптовалюти.

«>

12.04.2019
10:37
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей