Connect with us

Одеса

В Одесі планують перейменувати майже 50 вулиць: які саме

Published

on

Перейменування плануються у всіх районах Одеси З 10 серпня по 10 вересня 2023 року у мешканців Одеси є можливість взяти участь в електронному опитуванні щодо перейменування вулиць міста. Голосування проводиться на вебпорталі Одеської міської ради “Соціально активний громадянин” у спеціальному електронному сервісі “Громадське обговорення”.  Про це повідомляє пресслужба Одеської міської ради. 

Повний перелік вулиць які можуть змінити назву.

Для участі в електронному опитуванні необхідно зареєструватися на вебпорталі та відповісти на запитання щодо перейменування об’єктів топоніміки міста. Єдиними можливими відповідями будуть “Так” або “Ні”. Для проведення процедури електронного опитування буде створено особистий онлайн-кабінет, де необхідно вказати дату народження, адресу місця проживання, електронну адресу та номер мобільного телефону.  

Результати опитування, зібрані за допомогою вебпорталу “Соціально активний громадянин”, фіксуються та передаються до Департаменту культури, міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Одеської міської ради для подальшого опрацювання. Для отримання доступу до онлайн-кабінету на вебпорталі необхідно зареєструватися та пройти процедуру електронної автентифікації. Одним зі способів автентифікації є використання інтегрованої системи електронної ідентифікації ID.GOV.UA, яка дозволяє використовувати кваліфікований електронний підпис на файлових, хмарних або інших захищених носіях. Також можна скористатися сервісом Дія.Підпис, BankID НБУ та іншими аналогічними сервісами.

Continue Reading
Click to comment

Одеса

Пам’ятники Пушкіну і Воронцову в Одесі зможуть демонтувати, – ініціатива Мінкульту

Published

on

Відомство хоче позбавити монументи охоронного статусу. Про це повідомили у Міністерстві культури та інформаційної політики.

Мінкульт ініціює вилучення пам’ятників російським діячам з Держреєстру нерухомих пам’яток культурної спадщини національного значення. Йдеться, зокрема, про пам’ятники Пушкіну та князю Воронцову в Одесі.

Це дасть змогу пришвидшити очищення публічного простору від маркерів комуністичного тоталітарного режиму та російської імперської політики. Наступний крок – за органами місцевого самоврядування. Саме вони мають прийняти остаточне рішення про демонтаж та переміщення об’єктів, – наголосив т. в. о. міністра Ростислав Карандєєв.

Відповідний проєкт постанови вже підготовали і після погоджень іншими органами влади внесуть на розгляд Кабміну.

Continue Reading

Одеса

В Одесі планують виділити 102 млн гривень на БПЛА та монокуляри

Published

on

В Одесі із бюджету міста планують виділити 102 млн грн на закупку безпілотних летальних апаратів та монокулярів. Про це повідомляє Теза Одещини з посиланням на міськраду.

Рішення було ухвалено сьогодні на засіданні виконавчого комітету. Як йдеться, міським депутатам буде запропоновано збільшити фінансування цільових програм з допомоги військовим – за рахунок перерозподілу коштів з інших міських програм.

Таким чином, загалом допомога захисникам складе понад 1 мільярд 71,4 мільйона гривень – разом із допомогою, яку місто вже надало рятівникам ДСНС України (5,5 млн гривень).Найближче пленарне засідання сесії Одеської міської ради заплановане на 27 вересня.

Continue Reading

Одеса

В Одесі стало можливо купувати проїзні квитки на міський транспорт онлайн

Published

on

З 18 вересня при скануванні QR-коду разової оплати в міському транспорті з’явилась можливість купити проїзні квитки. 

Як повідомили в КП “Одесміськелектротранс”, у меню «Міський транспорт» в Приват24 у вкладці «Проїзні» відкрита можливість вибору та оплати необхідного проїзного: можна обрати за видом транспорту та періодом користування. 

Такі квитки можна придбати на трамвай та/або тролейбус терміном на 7, 10, 15 або 90 діб.

Continue Reading

Trending

© 2023 Дайджест Одеси. Копіювання і розміщення матеріалів на інших сайтах дозволяється тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов'язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу. Матеріали з позначкою «Реклама» публікуються на правах реклами, відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.