Connect with us

Криминал

В штабі Порошенка заявили, що дільничні виборчі комісії будуть укомплектовані до кінця доби 15 квітня

Published

on

Всі дільничні виборчі комісії в Україні будуть укомплектовані до кінця доби 15 квітня. Про це на брифінгу заявив радник виборчого штабу президента Петра Порошенка Олег Медведєв, передає кореспондент видання «ГОРДОН».

Він зазначив, що проблем з формуванням 199 окружних виборчкомів немає.

«За моєю інформацією, за станом на 00.00 буде повний комплект членів комісій… Що зробили ми? Ми у другий тур запропонували близько 100 тис. членів комісій і спостерігачів. Здається, 70 тис. членів комісій були запропоновані. Труднощі з формуванням були, тому що комісії формуються на волонтерських засадах», – сказав Медведєв.

Він підкреслив, що складно знаходити волонтерів для роботи в комісіях.

«Ось проходить тренінг людей, які повинні працювати як волонтери в ДВК. Телефонує якийсь анонім, приїжджає поліція, кажуть: «Тут у вас працює «сітка». Людям це вже набридло, люди не хочуть ходити. Складно шукати волонтерів. Тому що той, хто хоче працювати або членом комісії чи спостерігачем, тут же наривається на голослівні заяви, що вони нібито збираються підкуповувати виборців і є членами якоїсь «сітки», мережі або масонської ложі чи релігійної секти», – заявив представник штабу Порошенка.

За словами Медведєва, ситуація не вказує на бажання зірвати вибори.

«За цим не стоїть жодного намагання зірвати вибори. Навіть якщо б воно, не приведи Господь, було б, воно не могло б бути реалізованим, тому що відповідальність за формування дільничних виборчкомів законодавство безпосередньо покладає на окружні виборчі комісії. Вони цим зараз займаються. Тим, хто з цього приводу переживає, хто підозрює, що це як-то з чим-то пов’язано, з відсутнім прагненням зірвати вибори, єдина порада – вийти на окружні виборчкоми, де в дільничних комісіях не вистачає людей, і запропонувати свої послуги в якості волонтерів. Але ще раз підкреслюю: проблеми немає, тому що у мене є стовідсоткова інформація, що вакансії будуть заповнені сьогодні протягом доби, і станом на ранок завтра ви побачите, що всі дільничні виборчкоми повністю укомплектовані і готуються до проведення голосування 21 квітня», – сказав він.

31 березня відбувся перший тур виборів президента України. Згідно з офіційними даними ЦВК, за кандидата в президенти, шоумена Володимира Зеленського проголосували 30,24%, за який балотується на другий термін Петра Порошенка – 15,95% виборців. Другий тур виборів відбудеться 21 квітня.

Центрвиборчком сьогодні заявив, що в 33 з 199 виборчих округів ще не сформовані дільничні виборчі комісії. 15 квітня – останній день для того, щоб скласти списки членів комісій.

На сторінці команди Зеленського в Facebook було опубліковано заяву, що нестача людей у дільничних виборчих комісіях може свідчити про спроби зірвати другий тур президентських виборів.

«>

15.04.2019
20:13
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей