Connect with us

Криминал

Ведуча «плюсів» висловилась на захист Порошенка

Published

on

Ведуча та кореспондент ТСН після вчорашнього випуску «Права на владу публічно висловили свою підтримку Петру Порошенку.

Ведуча нічного випуску ТСН (телеканал 1+1) Юлія Бориско відкрито висловилась на підтримку Петра Порошенка. До цього її спонукав вчорашній ефір ток-шоу «Право на владу», на якому був присутній президент, а його суперник на виборах Володимир Зеленський долучився по телефону.

«І якщо вчора до мене пригнічувало, що голосуватиму за ПП (Петра Порошенка – Прим.) вимушено і не за покликом серця, пригнічення більше немає. Повернулася давно забута повага до сильної сторони президента, особливо на контрасті з телефонним співрозмовником. А з повагою до сильної особистості вже значно приємніше за неї голосувати», — написала ведуча телеканалу, який підтримує Володимира Зеленського.

 

Її пост в Facebook «лайкнули» 12 тис. читачів, має 3,5 тис. поширень та майже 800 коментарів.

Свою підтримку Петра Порошенка після вчорашнього ефіру висловила також і Наталія Фібриг, кореспондент ТСН в Німеччині. Вона порівняла Зеленського з гопником, а також зізналась, що в першому турі голосувала за діючого президента.

«Фейеричний гопо-перформанс від Зеленського дозволить мені проголосувати за Порошенка із значно більш легким серцем, ніж це було в першому турі», — написала Фібриг в Facebook.

Нагадаємо, 11 квітня в студію «Право на владу» несподівано з’єднання явився Петро Порошенко і закликав Зеленського також з’єднання явитись в прямий ефір. Як з’єднання ясувалось, Зеленський в цей час вже був у Франції і зв’язку язався зі студією по телефону.

Володимир Зеленський та чинній президент України Петро Порошенко посперечались у прямому ефірі телеканалу «1+1» через майбутні дебати.Після словесної перепалки шоумен кинувши слухавку. Власне така поведінка Зеленського викликала багато критики.

Після цього Олександр Ткаченко, генеральний директор групи «1+1 media», яка належить Ігорю Коломойському, заявивши, що телеканал збирається подати до суду на чинного президента Порошенка. Причиною покличу він назвавши звинувачення на адресу каналу та випадок коли Порошенко «ганебно увірвався в ефір власності кампанії, користуючись статусом глави держави».

«>

12.04.2019
18:19
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей