Connect with us

Криминал

«Він єдиний претендент на президентське крісло»: Меладзе розповів за кого голосував

Published

on

В ефірі «Дощу» музичний продюсер і композитор Костянтин Меладзе висловив свою думку щодо виборів в Україні, а також розповів, кого підтримував у першому турі. За словами знаменитості, саме Володимир Зеленський повинен зайняти головне крісло в нашій країні, йому Костянтин і віддав свій голос.

«Я голосував за Зеленського, тому що це, напевно, єдиний претендент на президентське крісло. Я особисто його знаю, ми разом працювали. Ну і з інших особистих причин проголосував за нього. Хоча я не впевнений, чи піду голосувати у другому турі», — зазначив він. «Що стосується Зеленського, то мені здається тут все досить просто і тривіально.

Зеленський — це хоч якісь надії на зміни на краще, на диво, можна навіть сказати, ілюзії. Без ілюзій, надій, нехай навіть іноді не зовсім обгрунтованих, жити неможливо. Тому я розумію, чому люди за нього голосують», — додав Меладзе. Продюсер також додав, що всі українці сподіваються на поліпшення. «Інші кандидати людям вже давно знайомі, всі знають, чого від них чекати. Від Зеленського ніхто не знає, чого чекати, і в цьому його плюс», — сказав композитор.

«>

15.04.2019
20:19
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей