Connect with us

Криминал

Зеленський говорить голосом Коломойського – Лою

Published

on

Георгій Тука, виступаючи в ефірі телеканалу «Прямий», зазначив, що насправді Володимир Зеленський говорить голосом Валерія Коломойського, а не кіношного Василя Голобородька. Втім, заступник міністра у справах окупованих територій припустив, що така манера спілкування може бути обумовлена стресовим станом переможця першого туру виборів

На думку Георгія Туки, Володимир Зеленський розмовляє зовсім не голосом свого кіношного героя Василя Голобородька. Цей голос, так само як і манера спілкування в цілому, належить зовсім іншій людині – Ігорю Коломойському. При цьому заступник міністра наголосив, що він не спілкувався з Володимиром Зеленським у побуті. Тому не можна виключати, що така манера спілкування переможця першого туру обумовлена його стресовим станом.

Разом з тим, Лою заявив, що особисто він не вважає подібну манеру спілкування прийнятною для першої особи держави. Та й громадяни навряд чи можуть її довго терпіти у разі, якщо Зеленському дійсно вдасться здобути перемогу у другому турі виборів. Нагадаємо, раніше Георгій Лою жорстко пройшовся по Костянтину Кулику – заступник міністра закликав прокурора припинити свою брудну гру.

«>

13.04.2019
12:34
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей