Connect with us

Криминал

Зеленський оголосив конкурс на посаду речника президента України

Published

on

Сьогодні, 30 квітня, новообраний президент України Володимир Зеленський опублікував у Facebook відеозвернення, у якому подякував виборцям за підтримку. 

“Привіт, Україно! Сьогодні, 30 квітня, ЦВК офіційно оголосила результати президентських виборів. Я всім вдячний. Дякую ще раз за підтримку. І, ви знаєте, в цій даті є певний символізм. 230 років тому відбулася інавгурація першого президента США Джорджа Вашингтона. І я не порівнюю себе з цим великим політичним діячем. Поки ще рано. Але, якщо ви не проти, я його процитую. “Трудись, щоб в твоїй душі не погасли ті крихітні іскри небесного вогню, що звуться совістю”. Ось це я вам, українці, всім обіцяю, всім. Незважаючи на ваш вибір. Обіцяю трудитись, обіцяю вас не підвести”, – розповів Зеленський.

Також він оголосив конкурс на посаду речника президента України. 

“До речі, якщо вам зараз не сподобалося це відео, якщо ти думаєш, що ти придумав би чи написав краще за мене, будь ласка, ми починаємо перший конкурс – речник президента України. Умови дуже прості: якщо ти знаєш мінімум три мови (українська і англійська обов’язкові); якщо ти маєш досвід роботи в сфері журналістики чи в публічній сфері; якщо ти готовий працювати 24/7, будь ласка, відправ своє резюме на електронну пошту, яка з’явиться в першому коментарі до цього відео, і ми почнемо робити це разом. Дякую”, – заявив новообраний президент України.

«>

30.04.2019
17:36
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей