Connect with us

Цікаво

Корпоративні клієнти Київстар можуть замовляти eSIM онлайн

Published

on



Київстар продовжує покращувати послуги для своїх абонентів.

З вересня нові бізнес-клієнти компанії Київстар можуть замовляти eSIM на сайті оператора у розділі Бізнес-тарифи.

Для цього потрібно:

  • Вибрати бажаний тариф і натиснути «Підключити»;
  • Вказати потрібну кількість номерів та формат картки — eSIM;
  • Зазначити контактні дані компанії та email, куди надходитимуть рахунки;
  • Підписати документи електронним підписом, який належить директору компанії.
  • Після успішного підписання QR-коди для активації eSIM та підписаний документ відправляється на зазначену адресу електронної пошти.

Бізнес-клієнти, які вже користуються послугами оператора, можуть замовити нову eSIM або замінити наявну на вебплатформі управління послугами для бізнес-клієнтів «Мій Київстар».

***

Київстар — найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на червень 2024 року обслуговував понад 23 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1,1 млн абонентів «Домашнього Інтернету». Компанія надає послуги з використанням широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G, Big Data, Cloud solutions, сервіси для кіберзахисту, цифрове ТБ та ін. Київстар розвиває в Україні нові телеком технології і протягом 2023-2027 років планує інвестувати в цей напрямок 1 млрд дол. США. Компанія допомагає Україні долати виклики воєнного часу і за останні два роки виділила понад 2 млрд грн для підтримки ЗСУ, абонентів, на реалізацію соціальних проєктів. Акціонер Київстар – міжнародна Група VEON. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 26 років працює в Україні та визнаний найбільшим платником податків на ринку електронних комунікацій, кращим роботодавцем і соціально відповідальною компанією.

Додаткова інформація: [email protected], www.kyivstar.ua



Джерело

Усі новини

їм понад 300 000 років (фото)

Published

on


На південному заході Китаю археологи виявили колекцію стародавніх дерев’яних інструментів, яким понад 300 000 років. Ці знаряддя, виявлені поблизу стародавнього озера, дають нове уявлення про те, як жили ранні люди в Східній Азії.

Під час розкопок у Гантаньціні в провінції Юньнань археологи знайшли 35 дерев’яних артефактів, серед яких були копальні палиці, гачки для зрізання коренів та невеликі загострені інструменти, багато з яких були виготовлені з сосни та твердої деревини, пише Live Science.

У Фокус.Технології з’явився свій Telegram-канал. Підписуйтеся, щоб не пропускати найсвіжіші та найзахопливіші новини зі світу науки!

За словами провідного дослідника Бо Лі з Університету Вуллонгонга, ця знахідка є найдавнішими дерев’яними інструментами, які коли-небудь знаходили в Східній Азії.

“Ця знахідка є винятковою, оскільки вона зберігає момент у часі, коли ранні люди використовували складні дерев’яні інструменти для збирання підземних харчових ресурсів”, — зазначив Лі.

Інструменти були поховані в глинистих відкладах з низьким вмістом кисню, що допомогло зберегти сліди полірування, подряпини і навіть залишки рослинної сировини.

Учені пояснюють, що ця колекція є одним з небагатьох наборів дерев’яних інструментів палеоліту, які не пов’язані з полюванням, на відміну від більш відомих прикладів, таких як списи, знайдені в Шьонінгені, Німеччина.



Під час розкопок у Гантаньціні в провінції Юньнань археологи знайшли 35 дерев’яних артефактів

Фото: Bo Li

Ці знахідки свідчать про те, що ранні люди навмисно відвідували озерну місцевість для збирання їстівних підземних частин рослин. Дослідники стверджують, що використання інструментів свідчить про планування та глибоке розуміння місцевого рослинного світу.

“Інструменти демонструють рівень планування та майстерності, який ставить під сумнів уявлення про те, що східноазіатські гомініди були технологічно консервативними”, — заявив Лі.

Щоб визначити вік артефактів, дослідники застосували методи інфрачервоної люмінесценції та електронного спінового резонансу. Обидва методи підтвердили, що інструменти мають вік від 250 000 до 361 000 років.

Хоча рослинний матеріал, безпосередньо прикріплений до інструментів, не можна було точно ідентифікувати через його руйнування, інші докази з місця знахідки вказують на раціон, що включав ягоди, кедрові горіхи, лісові горіхи, водні бульби і навіть ківі.

Це підтверджує гіпотезу, що ранні люди значною мірою покладалися на рослинні ресурси, а не на велику дичину, що відрізняло їх від їхніх сучасників у Європі.


Важливо

Збереження викликає питання: археологи розкопали незвичайну плетену криницю в Норфолку (фото)

Це відкриття змінює наше уявлення про розвиток та адаптивність людей у стародавній Східній Азії. Замість того, щоб зосереджуватися виключно на полюванні, ці ранні люди виготовляли інструменти з конкретними функціями.

Раніше Фокус писав про міфічних ітбараків, створінь з тюркських легенд. Згідно з розповідями, ці істоти мали людські тіла та собачі голови.

Також ми розповідали про те, як кавалерійські мечі римської епохи призвели до значного відкриття. Вчені виявили древнє поселення, яке існувало впродовж століть.



Джерело

Continue Reading

Усі новини

Теорія перлинних сережок – чому вони відлякують чоловіків

Published

on



Носіння перлинних аксесуарів може заважати чоловікам зустрічатися з жінками, і вони навіть не усвідомлюють цього. Перли часто символізують красу та вишуканість. Тепер саме через ці погляди самотні дівчата з TikTok відмовляються від них.

У соціальних мережах існує теорія, що перлинні сережки відштовхують чоловіків, пише New York Post.

Перлинні прикраси часто символізують красу та вишуканість. Тепер саме через ці погляди самотні дівчата з TikTok відмовляються від жіночних аксесуарів, бо вважають, що їх носіння заважає їм зустрічатися із заможними холостяками.

Щоб виправдати, чому сучасне покоління чоловіків більше не знає, як залицятися до жінок, TikTok створив “теорію перлинних сережок”, яка полягає в тому, що жінок, які носять цей тип аксесуару, вважають страхітливими, дорогими або такими, що потребують багато догляду — якості, які можуть “відлякати” потенційних залицяльників.

Одна авторка контенту на ім’я Морган Макгуайр (@morganmcguire) поділилася відео, у якому висловила своє розчарування цією дивною теорією.

“Останнім часом я усвідомлюю, що хронічно самотня… Я щойно дізналася про “теорію перлинних сережок”… не дивно, що я самотня, я прикрашена перлами, справді, вони всюди… Не думаю, що виглядаю грізно”, – сказала вона, демонструючи свою любов до дорогоцінного каміння.

Її відео зібрало понад 4 млн переглядів – і вона не єдина, кого дратує ця відмовка, яку соціальні мережі дають чоловікам. У TikTok з’являється безліч відео, де жінки стверджують, що це правда.

В іншому відео жінка показала себе з перлами і написала: “Я самотня за власним вибором, чи це через теорію перлинних сережок?”

Безліч людей у ​​розділі коментарів до відео або повірили в цю теорію, або поставилися до неї скептично:

  • “Це все пояснює”.
  • “Це правда. Я ношу перлинні сережки зі школи (11 років), а зараз мені 27, у мене завжди були невдалі стосунки”.
  • “Боже, я думала, що теорія про перли полягає в тому, що вони зроблять тебе гарною та свіжою”.
  • “Ні. Я так часто носила перлинні сережки, і навіть одягла їх у день свого весілля”.
  • “Ношу перлинні сережки з дитинства і успадкувала перлинні сережки та намиста від бабусі та мами. Мене ця теорія не хвилює. Це сімейна традиція”.

Нагадаємо, Фокус раніше писав, що:

Крім того, у TikTok стало вірусним відео, на якому злодій грабує квартиру, а домашній пес подружився з ним.



Джерело

Continue Reading

Усі новини

Вчителька розпивала алкоголь і танцювала — інцидент у школі Великої Британії

Published

on


Британську вчительку Алісу Ештон назавжди позбавили права викладати після того, як вона провела урок у стані алкогольного сп’яніння, перетворивши заняття на “рейв” з танцями та нецензурною лайкою.

Суд Уельсу заборонив 40-річній Ештон працювати в навчальних закладах після скандального інциденту в школі Ysgol Bro Caereinion поблизу Велшпула. Про цю історію написав таблоїд Metro.

17 січня минулого року педагогиня з’явилася на урок із пляшкою води, наповненою алкогольним напоєм помаранчевого кольору, і почала пити його прямо під час заняття.

Свідчення учениці

16-річна учениця, яка сиділа в першому ряду, розповіла на судовому засіданні про дивну поведінку вчительки: “Вона була дуже-дуже близько до нас. Відчувався легкий алкогольний запах. Вона була дуже жвава, махала руками. На інших уроках поводилася більш стримано і тихо”.

Дівчина зазначила, що Ештон регулярно пила з пляшки. “Я помітила, що вона регулярно робила ковтки з пляшки, яка була повна на початку уроку і майже порожня в кінці”, — додала учениця.



Аліса Ештон з Великої Британії

Фото: Wales News Service

Урок швидко вийшов з-під контролю. Замість запланованого заняття з особистісного та соціального розвитку вчителька включила музику та змусила учнів танцювати. “Вона змусила нас танцювати “Макарену”, і їй було все одно на урок. Все вийшло з-під контролю”, — засвідчив один з учнів.

За словами свідків, вчителька також назвала весь клас “маленькими сволотами”.

Висновок трибуналу

Трибунал встановив, що жінка перебувала в стані алкогольного сп’яніння на робочому місці. Цей інцидент стався лише через чотири місяці після того, як її засудили за водіння в нетверезому стані.

Вчителька Алісу Ештон



Трибунал встановив, що жінка перебувала в стані алкогольного сп’яніння на робочому місці

Фото: Wales News Service

Вчителька не з’явилася на слухання та не відповіла на звинувачення. Раніше вона повідомила, що більше не працює у школі й переїхала до Англії. Її виключили з реєстру вчителів на невизначений термін. Однак вона може подати заяву на поновлення через два роки.

Нагадаємо, раніше Фокус писав:

  • Хто з українських зірок має педагогічну освіту? Не всі представники українського шоубізнесу одразу стали відомими людьми, вони свого часу обирали різні професії, однак згодом їх шлях пішов в культурну сферу.
  • Крім того, найвідоміший вчитель української мови Олександр Авраменко висловився про ймовірний виїзд за кордон.

А от інша вчителька у школі додумалась, як паралельно заробляти 20 тисяч доларів на рік.



Джерело

Continue Reading

Trending

© 2023 Дайджест Одеси. Копіювання і розміщення матеріалів на інших сайтах дозволяється тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов'язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу. Матеріали з позначкою «Реклама» публікуються на правах реклами, відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.