Connect with us

Одеса

Ситуація на дорогах – затори на трасі Одеса-Рені у бік Молдови і Румунії

Published

on


Дороги Одещини на карті. Фото: скриншот

У вівторок, 20 травня, на трасі Одеса — Рені спостерігаються затори у бік прикордонних пунктів пропуску, особливо біля Паланки — там їх одразу декілька. У сторону Румунії черг поки що немає.

Про це Новини.LIVE дізналися з картографічного вебсервісу Google Maps.

Реклама

Читайте також:

Затори до Молдови

У бік пункту пропуску “Паланка — Маяки — Удобне”, наразі є 2 великі затори. Це слід враховувати, плануючи подорож. Багато автівок також фіксуються на картах біля  КПП “Старокозаче — Тудора”. Неподалік села Петродолинське теж на карті можна помітити значну тягнучку, простояти доведеться менш як годину.

Затори біля Маяків. Фото: скриншот

Затори до Румунії

На найближчому до Румунії поромному переході пункт пропуску “Орлівка — Ісакча” заторів наразі немає. Біля каналу Кофа, а також в межах Сарат сьогодні значних тягнучок також не спостерігається. Поїздка з Одеси триватиме 2,5 — 3 години.

Біля Орлівки заторів нема. Фото: скриншот

Нагадаємо, нещодавно ми писали про те, які одеські трамваї змінили маршрут руху. А також про нові вимоги для автомобілістів, які подорожують до Молдови.



Джерело

Одеса

Нові дрони ГУР України Magura – на що вони здатні

Published

on


Дрони Magura. Фото: ГУР

У новому фільмі від Головного управління розвідки продемонстрували кадри запуску FPV та дронів-камікадзе типу “крило” з катера Magura. Цей вид озброєння має підсилити позиції України у Чорному морі.

Про це повідомляє Головне управління розвідки.

Реклама

Читайте також:

Нові дрони

Нова надводна платформа Magura має здатність доставляти 4-8 дронів FPV (залежно від розмірів). Дальність дії цього типу озброєння становить 5-15 км. Крім того, безпілотний катер може нести до 4 БпЛА типу “крило”, які вражають цілі на відстані до 45 км. Тому такі боєзапаси представлятимуть загрозу не тільки для ворожого флоту, але й для російської авіації.

“Завдяки “Маґурам” та іншим морським дронам вже відбувся доктринальний зсув. Є відома фраза, що Україні вдалося знищити фактично третину чорноморського флоту Росії, хоча в України немає флоту. Але я хотів би сказати: так це і є флот, сучасний флот ХХІ  століття”, — ділиться військовий експерт Михайло Самусь.

Дрон “Крило”. Фото: ГУР
Дрон крупним планом. Фото: ГУР

Нагадаємо, нещодавно ми писали про те, що Румунія буде збивати російські дрони. А також про унікальні можливості ГУР.



Джерело

Continue Reading

Одеса

Розвідники НАТО біля узбережжя Одещини – чого очікувати та які завдання виконують

Published

on


Boeing P-8A Poseidon. Фото ілюстративне: Greg L. Davis

Три літаки НАТО ведуть розвідку над Чорним морем на кримському напрямку. Розвідники фіксують переміщення ЗС РФ у Криму та моніторять ситуацію в акваторії.

Про це Новини.LIVE дізналися з порталу Flightradar.

Реклама

Читайте також:

Розвідка над Чорним морем

У повітряному просторі над південно-західною частиною Чорного моря баражує літак радіоелектронної розвідки SAAB 340B ISR. Він належить компанії CAE Aviation (Канада) та вилетів з авіабази Отопені у Румунії. Також наразі біля Криму проводить розвідку патрульний літак Boeing P-8A Poseidon ВМС США, який прилетів з місця базування у Сицилії. Крім того, над південно-західною частиною акваторії працює ATR C-72-600 TMPA ВМС Туреччини з позивним MARTI25.

Літак біля узбережжя. Фото: скриншот

Крім літаків, біля румунського узбережжя проводить розвідку і військовий безпілотник США Northrop Grumman RQ-4B Global Hawk.

Які завдання виконують літаки

У цей момент американський, канадський, та турецький літаки здійснюють моніторинг акваторії Чорного моря. Крім того, розвідники фіксують переміщення військової техніки в Криму, аби вчасно відреагувати на загрози з боку РФ. Додамо, подібні польоти нерідко передують високоточним ударам ЗСУ по військових об’єктах на окупованому півострові.

Нагадаємо, нещодавно ми писали про американський безпілотник, який з’явився над Чорним морем після року перерви. А також про вивезення техніки та особового складу з військової частини в Криму.



Джерело

Continue Reading

Одеса

Нова схема руху не одеському перехресті – що необхідно знати водіям щоб уникнути штрафів та ДТП

Published

on


Перехрестя в центрі. Фото: скриншот

Змінилася схема руху на перехресті вулиць Вадима Корженка (Осипова) та Троїцької. На світлофорах вже встановили нові знаки, тому водіям необхідно бути пильними, аби не отримати штраф та не потрапити у ДТП.

Про це повідомляє Одеська міська рада.

Реклама

Читайте також:

Нова схема руху

Відсьогодні, з 12 травня, проїжджа частина вулиці Вадима Корженка (колишня Осипова) стала головною дорогою, а Вадима Корженка — другорядною. У зв’язку з цим міська влада просить учасників дорожнього руху бути уважними та дотримуватись пріоритету проїзду перехресть.

“Будьте обережні! Дотримуйтеся правил дорожнього руху!”, — йдеться у повідомленні мерії.

Повідомлення мерії. Фото: скриншот
Перехрестя в Одесі. Фото: мерія
Встановлення знаку. Фото: мерія

Штрафи за порушення ПДР

Нагадаємо, за порушення правил дорожнього руху передбачені наступні штрафи:

  • Перевищення швидкості — від 340 до 1 700 грн, залежно від ступеня порушення. Камери фіксують автоматично.
  • Проїзд на червоне світло — 680 грн.
  • Неправильне паркування — від 340 грн, а у разі евакуації автомобіля — ще більше.
  • Їзда без ременя безпеки — 510 грн. 
  • Керування у нетверезому стані — від 17 000 грн і навіть позбавлення прав.

Нагадаємо, нещодавно ми писали про нові кругові розв’язки міста. А також про веломаршрут, що з’явився в Одесі.



Джерело

Continue Reading

Trending

© 2023 Дайджест Одеси. Копіювання і розміщення матеріалів на інших сайтах дозволяється тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов'язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу. Матеріали з позначкою «Реклама» публікуються на правах реклами, відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.