Connect with us

Одеса

Що задекларував очільник Пересипської райадміністрації Одеси

Published

on


Сергій Кондратюк. Фото: Одеська міська рада

Голова Пересипської райадміністрації Одеси Сергій Кондратюк у 2024 році отримав 661 тис. грн зарплати виплатили 102 тис. грн пенсії. 

Про це Новини.LIVE дізналися з декларації чиновника.

Реклама

Читайте також:

Нерухомість посадовця

У Білгороді-Дністровському на Одещині Сергій Кондратюк володіє половиною квартири у 55,2 кв.м.  Крім того, має у власності будівлю магазину (236,8 кв.м). В Одесі посадовець орендує велику за площею квартиру (101 кв.м), в якій він і проживає.

Авто і гроші

Згідно з декларацією, власної машини Сергій Кондратюк не має, але користується автомобілями BMW X4 2018 року та Tesla Model 3 2020 року випуску.  Готівкою голова Пересипської райадміністрації зберігає 10 тис. доларів та 250 тис. гривень. Крім того, посадовець має борги: два кредити в банку у 230 тис. доларів, які він взяв ще у 2007 та 2008 році на придбання нерухомості.

Що відомо про Сергія Кондратюка

У різні роки Сергій Кондратюк працював директором центрального білгород-дністровського ринку КП “Асорті”. Був членом виконкому Затоківської сільської ради та заступником сільського голови Шабо. Керівник білгород-дністровської міської організації партії “Довіряй справам”. У липні 2018 року він був призначений головою Суворовської райадміністрації Одеси. У жовтні 2020 року став депутатом Одеської райради від партії “Довіряй справам”.

Нагадаємо, нещодавно ми писали про декларацію Марата Корольова. А також про статки Ганни Позднякової.

Реклама



Джерело

Одеса

УЗ просить Миколаїв віддати рейки, з яких виготовляли протитанкові їжаки

Published

on


Протитанкові їжаки. Фото ілюстративне: twitter.com/mblaszczak

Укразалізниця попросила повернути рейки з Миколаєва, які пішли на виготовлення їжаків для оборони міста. Проте всі ці споруди вже відправили оборонцям Херсонщини.

Про це розповів міський голова Миколаєва Олександр Сенкевич в інтерв’ю Громадському радіо.

Реклама

Читайте також:

Рейки для їжаків

На початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну Миколаївелектротранс та Укрзалізниця передали Миколаєву  велику кількість рейок. З них на підприємствах міста виготовляли протитанкові їжаки. Проте згодом усі споруди разом із бетонними укріпленнями вивезли туда, куди вказали Сили оборони України — до прифронтового Херсона.

“Ось дуже цікава історія: частину рейок ми отримали від нашого підприємства Миколаївелектротранс, а частину від Укрзалізниці. І ось минулого року Укрзалізниця попросила нас повернути рейки їм на підприємство, що неможливо — адже, по-перше, ці рейки порізані на їжаки, а по-друге, їжаки поїхали на фронт”, — каже міський голова Миколаєва Олександр Сенкевич.

Нагадаємо, нещодавно ми писали про обстріл залізничного вокзалу на Чернігівщині. А також про попередження щодо затримки поїздів.

Реклама





Джерело

Continue Reading

Одеса

На Одещині поліцейські затримали трьох браконьєрів, які наловили риби на 1 мільйон 300 тисяч гривень.

Published

on


Браконьєри рибалять. Фото: Головне управління Національної поліції в Одеській області

На Одещині затримали трьох браконьєрів, які суммарно наловили риби на 1 мільйон 300 тисяч гривень. Правоохоронці внесли відомості про правопорушення до ЄРДР, а фігурантам загрожує до 3 років ув’язнення.

Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Одеській області.

Реклама

Читайте також:

Подробиці справи

За даними слідства, троє чоловіків віком 45-ти та 57-ми років, без дозвільних документів на човні за допомогою ліскових сіток здійснювали вилов чорноморського оселедця. В якості речових доказівв них вилучили чотири сітки загальною довжиною 300 метрів та 200 одиниць риби загальною вагою 50 кілограмів.

Наловлена риба. Фото: Фото: Головне управління Націонлаьної поліції в Одеській області

Ще одного, 60-річного браконьєра виявили на узбережжі Дністровського лиману, неподалік села Калаглія. У нього слідчо-оперативна група вилучила 326 одиниць водних біоресурсів, серед якої оселедець, судак, лящ та окунь. А також вісім ліскових сіток загальною довжиною 798 метрів та човен. За попередніми підрахунками екологів, чоловіки з Ізмаїльської громади завдали рибному господарству України збитків на суму приблизно 500 тисяч гривень, а житель Одеського району — на понад 800 тис. грн.

Яке покарання загрожує

Відомості щодо порушень внесли до ЄРДР за частини 1 статті 249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду). Їм загрожує до 3 років позбавлення волі.

Нагадаємо, нещодавно ми писали про чоловіка, який наловив кефалі на 1,7 мільйон гривень. А також про браконьєрів, які завдали великої шкоди довкіллю.

Реклама



Джерело

Continue Reading

Одеса

На Одещині продали російські добрива

Published

on


Нітроамофоска для рослин. Фото ілюстративне: Добродар

На Одещині продали понад 136 тонн мінерального добрива, виробленого в Росії. Збути цю продукцію змогли лише з третьої спроби, оскільки не одразу знайшли покупця.

Про це повідомляє Національне агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА).

Реклама

Читайте також:

Треті торги

Загалом вдалося реалізувати 272 біг-беги нітроамофоски загальною вагою 136 380 кг. Цей актив було продано через електронну торгову систему Prozorro.Sale. Організатором торгів виступило ПП “Тендер Онлайн” — переможець відкритого конкурсу, проведеного АРМА. Сума надходжень до бюджету від збуту мінеральних добрив склала 1 803 164 гривні. Перші та другі торги не відбулися через відсутність учасників.

Звідки взялися добрива

Ці добрива були арештовані на підставі рішення суду ще у 2024 році. Покупцю, окрім основної вартості товару, довелося сплатити митні платежі у розмірі 931 287,34 грн на рахунок АРМА. Крім того, підприємство  виплатило компенсацію витрат організатору торгів у розмірі 63,5 тисячі грн. Ця сума пішла на оцінку активів та підготовку їх до продажу. 

Що таке нітроамофоска

Нітроамофоска — це комплексне добриво. Воно забезпечує життєдіяльність рослин, тому можна вносити на будь-якій стадії розвитку рослин. Воно складається з трьох основних компонентів: азоту, калію та фосфору.

Нагадаємо, нещодавно ми писали про те, що на Одещині можуть збудувати завод з виготовлення добрив. А також про те, скільки грошей витратять на підрізку дерев міста.

Реклама



Джерело

Continue Reading

Trending

© 2023 Дайджест Одеси. Копіювання і розміщення матеріалів на інших сайтах дозволяється тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов'язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу. Матеріали з позначкою «Реклама» публікуються на правах реклами, відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.