Connect with us

Цікаво

Samsung представила One UI 7 Beta: чим він особливий

Published

on


Samsung пропонує власникам смартфонів вийти за межі вибору вподобаної теми — тепер можна налаштовувати практично кожну деталь.

Простіше, швидше і зручніше — основні завдання, які ставила перед собою команда розробників. І оновлення програмного забезпечення повною мірою виправдало очікування: інтеграція з ШІ відкриває для користувачів нові можливості, а також значно поліпшує захист особистих даних. One UI 7 Beta отримають популярні телефони Самсунг, серед яких: Galaxy S24, S24 Plus, S24 Ultra, а найближчим часом — Flip 6 Fold 6.

Робота з текстами стає комфортнішою

Пости для соціальних мереж, робочі завдання або навчання — ця функція актуальна в різних ситуаціях. Тепер написання контенту займає набагато менше часу завдяки:

  • перевірці на наявність граматичних та орфографічних помилок;
  • написанню висновків на підставі заданого матеріалу;
  • форматуванню за заданим шаблоном.

Це спрощує базові завдання, що позитивно позначиться на загальній продуктивності користувача.

Аудіорозшифрування телефонних дзвінків

Корисна опція, яка перетворює записану розмову на текст — і не доводиться робити нотатки або переживати про втрачені деталі. Всю інформацію можна переглянути в будь-який момент, що позбавляє від додаткових уточнень і економить багато часу. На поточний момент доступна підтримка 20 мовних пакетів.

Акцент на персоналізацію

Стильне оформлення — важлива деталь. Samsung пропонує власникам смартфонів вийти за межі вибору вподобаної теми — тепер можна налаштовувати практично кожну деталь, зокрема:

  • екран блокування;
  • віджети;
  • основний робочий стіл.

Менше візуального шуму та більше естетики, а також швидкий доступ до всіх необхідних застосунків.

Турбота про безпеку

Об’єднати всі пристрої, що належать користувачеві, і забезпечити комплексний захист — чудова ідея, яку було успішно реалізовано. Все завдяки Knox Matrix: постійний моніторинг можливих загроз для їх миттєвого усунення. Доступні й інші опції:

  • у разі втрати або крадіжки смартфона/планшета всі дані легко зберегти і перенести на новий пристрій;
  • більше не потрібно запам’ятовувати десятки паролів, для входу в облікові записи буде застосовуватися сканер відбитків пальців;
  • якщо фізичний доступ до телефона було втрачено, його можна заблокувати віддалено.

Актуальна та «Безпечна інсталяція»: система повідомляє користувача, якщо обраний ними застосунок викликає сумніви в його надійності. А при підключенні через USB до чужого ПК або ноутбука можна залишити лише функцію заряджання, обмеживши доступ до вмісту внутрішнього сховища.

Більше можливостей для створення якісних фото та відео

Усі інструменти, необхідні для адаптації до поточних умов освітлення та особливостей локації, — у швидкому доступі. У цьому переліку:

  • баланс білого;
  • витримка;
  • фокус на конкретному об’єкті.

Перемикатися між ними стало набагато зручніше, що позбавляє від додаткових труднощів у процесі знімання. Змінилося й управління зумом — для плавного наближення і віддалення. Це дасть змогу мінімізувати кількість монтажу, одразу знімаючи ролик відповідно до заданої ідеї.



Джерело

Усі новини

де відпочити у Європі в 2025 році не за всі гроші

Published

on


Якщо хочете тепле море, автентичну атмосферу чи заощадити кошти, зверніть увагу на ці чотири напрямки. Вони поки не такі заповнені туристами, як Амальфі чи Ніцца, але точно варті вашої уваги цього літа.

Якщо ви плануєте відпустку в Європі цього літа, але ще остаточно не визначились із маршрутом, вас може неприємно здивувати, наскільки все подорожчало в останній момент. Іспанська Коста-Брава, Французька Рив’єра, італійське узбережжя Амальфі, хорватська Далмація — у всіх цих регіонах середній щоденний бюджет туриста легко перевищує $190. А ще натовпи туристів — суцільний стрес, пише “Travel off path”.

Але хороша новина в тому, що не всі європейські локації влітку такі дорогі. Є чотири маловідомі, але чарівні напрямки, які пропонують бюджетне житло, смачну їжу та автентичний досвід — і це зовсім не нудні місця, як можна подумати.

Вльора, Албанія

Між горами й морем розташувалась Вльора — головний курорт Албанії, яка з колишньої “прихованої перлини” перетворюється на новий тренд європейського літа.

Це розслаблене містечко з оновленим історичним центром, де зберегли спадщину Османської імперії, а також із сучасною набережною — хмарочоси, пляжні бари, таверни зі свіжими морепродуктами.

Раніше туристи оминали Вльору через погану інфраструктуру, але ситуація зміниться у 2026 році — саме тоді відкриється новий аеропорт Vlora International з прямими рейсами по Європі.



Вльора в Албанії

Фото: Unsplash

Озеро Охрид, Північна Македонія

Його називають “Східним озером Комо” — Охрид найбільше озеро Північної Македонії, країни, що незаслужено залишається в тіні.

Озеро має довжину 30 км і ширину понад 14 км — це справжнє “внутрішнє море” Балкан. На його узбережжі — чарівні містечка, мощені вулички, кольорові човни, стародавні церкви, яким сотні років, і навіть пляжі з галькою біля яхт-клубів.

Обов’язково відвідайте саме місто Охрид — культурну столицю регіону з візантійськими руїнами. Також варто побувати у рибальському селі Пестані, відомому фореллю, та в популярному серед туристів пляжному клубі Cuba Libre.

Відпочинок в Македонії



Озеро Охрид

Фото: Unsplash

Несебр, Болгарія

Стародавній Несебр — місто на узбережжі Чорного моря, яке включено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.

У Несебрі збереглись дерев’яні будинки з балконами, старовинні церкви, а також безліч ресторанів із болгарською кухнею. Місто невелике, але піщані пляжі простягаються від перешийка з материком аж до Сонячного берега — одного з найпопулярніших курортів Болгарії. А море тут тепле, як і на Середземномор’ї.

Відпочинок у Болгарії



Несебр у Болгарії

Фото: Unsplash

Батумі, Грузія

На східному узбережжі Чорного моря, в грузинському Батумі, поєднуються історія, футуризм і доступні ціни. Місто часто називають “Дубаєм Кавказу”.

У старому центрі — будівлі в стилях ар-нуво та ренесанс, а поруч — сучасні хмарочоси та елітні апартаменти біля узбережжя. Це популярний напрямок для грузинів, росіян та інших східноєвропейців.

Ціни приємно дивують: келих пива коштує близько $2.80, а ніч у готелі 3 зірки — в середньому $53.

Відпочинок в Грузії



Батумі в Грузії

Фото: Unsplash

Нагадаємо, знайти найкращі пляжі та відчути справжню атмосферу античності можна в Греції. Фокус разом із турагенткою Лілією Бондар розповідав, де в Греції найкращі пляжі.

Фокус також писав про те, де шукати найкращі пляжі, справжню піцу і спокійний відпочинок в Італії.



Джерело

Continue Reading

Усі новини

Син Андрія Молочного з прокуратури насмерть збив жінку у Києві — всі подробиці

Published

on


Працівник Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Андрій Молочний, імовірно син коміка-зрадника Андрія Молочного з “Файної Юкрайни”, збив на смерть жінку, керуючи автомобілем у стані сильного алкогольного сп’яніння. Генеральний прокурор взяв резонансну справу під особистий контроль.

У неділю, 20 липня, у Києві сталася смертельна ДТП, внаслідок якої померла жінка. Її на тротуарі збив водій автомобіля Lexus. Винуватцем аварії називають працівника прокуратури Андрія Андрійовича Молочного 2001 року народження. Він начебто перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння — 1,77 проміле при дозволеній нормі до 0,20.

П’яний водій працює у прокуратурі

За даними декларації, Молочний працює у Спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Центрального регіону. У соціальних мережах пишуть про його зв’язок із відомим коміком Андрієм Молочним, який після 2014 року переїхав до Росії та займався антиукраїнською діяльністю.



Андрія Молочного-молодшого взяли під варту

Фото: YouTube

“Збив людину не просто працівник прокуратури Андрій Молочний, а це син зрадника України, антиукраїнця та клоуна Андрія Молочного, який живе на Московії! Ну той, що “Марічка” з “Файни Юкрайни”, — написав журналіст і юрист Юрій Дорошенко, додавши, що яблуко від яблуні недалеко падає.

Генеральний прокурор Руслан Кравченко заявив, що бере цю справу на особистий контроль та домагатиметься, щоб підозрюваного тримали під вартою без права на заставу. Молочному-молодшому інкримінують порушення ПДР у стані алкогольного сп’яніння, що призвело до смерті людини.

Комік Андрій Молочний зрадив Україну

Колишній учасник дуету з популярного шоу “Файна Юкрайна” переїхав до Москви у 2014 році та почав працювати в російському Comedy Club. Комік неодноразово висловлювався з антиукраїнських позицій, називав українців “гастарбайтерами” та розказував небилиці про “фашистів у Києві”.

Андрій Молочний з Притулою



Андрій Молочний грав у шоу “Файна Юкрайна”

Фото: YouTube

За неофіційними даними, у Молочного-старшого п’ятеро дітей, серед яких син Андрій. Його ім’я збігається з паспортними даними підозрюваного у смертельній ДТП. Наразі розслідування триває.

Нагадаємо, раніше Фокус писав, що:

Повідомляється, що суд обрав підозрюваному запобіжний захід. Його взяли під варту строком на 60 діб.



Джерело

Continue Reading

Усі новини

Ці гаджети можуть уповільнювати ваш Wi-Fi: несподіваний список пристроїв-»шкідників»

Published

on



Проблеми з домашнім Wi-Fi — одні з найпоширеніших. При цьому користувачі часто і не підозрюють, що з’єднанню можуть шкодити звичні предмети домашньої обстановки.

Перш за все, перевірте місце розташування самого роутера, радять експерти slashgear.com. Якщо він розташований десь у дальньому кутку, — не дивно, що він працює погано.

І краще ставити роутер не на підлогу, а на піднесення — так він буде краще ловити сигнал.

Якщо вам з якихось причин не подобається, що роутер на видноті, — знайдіть для нього симпатичний плетений кошик або щось у цьому дусі, але не металевий і не дерев’яний ящик.

Також видання назвало домашні гаджети, які можуть заважати вашому Wi-Fi-з’єднанню.

Мікрохвильовка і роутер не подружаться

Мікрохвильові печі дійсно створюють перешкоди Wi-Fi. Цей загальний діапазон частот (2,4 ГГ) дає змогу вам одночасно готувати їжу і дивитися фільм в інтернеті. І навіть якщо мікрохвильова піч вимкнена, краще не розміщувати роутер поруч із металевими приладами, наприклад, холодильниками.

Те ж саме зауваження стосується камер спостереження і бездротових стаціонарних телефонів.

Тут слід зазначити, що все це стосується тільки до вже названого вище діапазону частот 2,4 ГГц. Більшість сучасних маршрутизаторів підтримують Wi-Fi в діапазонах 2,4 ГГц і 5 ГГц, причому другий варіант забезпечує більш високу швидкість і пропускну здатність. Спробуйте перевести більше пристроїв на діапазон 5 ГГц.

Дзеркало — погане сусідство

Тримайте подалі від роутера будь-які металеві предмети, а також елементи з металевим оздобленням. Не забувайте, що дзеркала і вікна теж містять метал. Наприклад, дзеркало — це всього лише тонкий метал, що відбиває, за склом. А так зване низькоемісійне скло використовує мікроскопічні оксиди металів, які прозорі, але відбивають ультрафіолетові промені.

Небезпечна вода

Вода теж блокує електромагнітні сигнали. Ви можете навіть не здогадуватися, але причиною поганої роботи Wi-Fi може бути звичайний акваріум.

Щоправда, йдеться тільки про великі обсяги — маленькі акваріуми навряд чи створять реальні проблеми.

Bluetooth-пристрої

У сучасному будинку дуже багато таких пристроїв — це і смартфони, і колонки, і приставки. Але намагайтеся не збирати надто багато таких девайсів-пристроїв; приміром, поруч із комп’ютером — це призведе до зниження продуктивності всіх пристроїв.

Взагалі, за можливості обмежуйте трафік Bluetooth. Якщо пристрій не використовує Bluetooth у цей момент, краще вимкніть його.

Телевізор як загроза

Роутери часто ставлять із телевізорами — мовляв, так передача даних буде кращою. Але якраз телевізор і може “вбивати” Wi-Fi — крім того, що в ньому повно металу, він ще й займає схожий діапазон частот.

Прибрати роутер під телевізор — теж не варіант. Краще перенесіть його на відстань не менше двох метрів.

Крім названих гаджетів, на якість Wi-Fi можуть впливати інші мережі, а також стіни вашого житла, якщо вони цегляні або бетонні.

Раніше Фокус писав про поширені помилки, які можуть зіпсувати акумулятор вашого телефону. До таких помилок, зокрема, належить неправильне заряджання.

Також стало відомо, які Wi-Fi роутери пора викидати. Річ у тім, що популярні моделі TP-Link стали вразливими для маніпуляцій хакерів, а тому й небезпечні.



Джерело

Continue Reading

Trending

© 2023 Дайджест Одеси. Копіювання і розміщення матеріалів на інших сайтах дозволяється тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов'язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу. Матеріали з позначкою «Реклама» публікуються на правах реклами, відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.