Connect with us

Війна

Розвідка і ЦПД опублікували дані про ще 11 роспропагандистів

Published

on


Головне управління розвідки Міністерства оборони України і Центр протидії дезінформації при РНБО опублікували на порталі War&Sanctions дані щодо 11 російських пропагандистів, серед яких – Віталій Авер’янов і Юрій Котьонок.

Про це у Телеграмі повідомила пресслужба ГУР, передає Укрінформ.

“ГУР МО України та Центр протидії дезінформації при РНБО оприлюднили дані щодо 11 російських пропагандистів, які поширюють кремлівські наративи та виправдовують війну проти України. До переліку увійшли представники пропагандистських медіа, воєнні кореспонденти та наближені до влади РФ особи, зокрема засновник “Ізборського клубу” Віталій Авєр’янов, воєнкори Юрій Котьонок і Дєніс Кулага, ведуча “пєрвого канала” Єкатеріна Андрєєва та керівники російських пропагандистських телеканалів “Спас” і “Звєзда”, – поінформували у пресслужбі.



Зазначається, що ці особи відіграють ключову роль в інформаційній війні РФ, поширюючи дезінформацію серед міжнародної аудиторії та виправдовуючи агресивні дії Кремля проти України. 

“Загалом у розділі “Рупори Кремля” на порталі War&Sanctions міститься інформація про 94 представників російської пропагандистської машини”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: ГУР публікуватиме дані про російських «виробників смерті»

Як повідомлялося, ГУР МОУ опублікувало на порталі War & Sanctions нові дані про іноземні компоненти в російській зброї, зокрема в ударних безпілотниках.



Джерело

Війна

Українські бійці знищили ворожу машину хімзахисту РХМ-4 біля Часового Яру

Published

on



В районі Часового Яру Донецької області пілоти 427-го окремого полку безпілотних систем «Рарог» FPV-дроном знищили ворожий бронетранспортер РХМ-4 на базі БТР-80 разом з десятком російських штурмовиків на броні.



Джерело

Continue Reading

Війна

ЗСУ розбили колону ворожої техніки на Новопавлівському напрямку

Published

on



На Новопавлівському напрямку українські оборонці розбили колону військової техніки російських загарбників.

Про це Сухопутні війська Збройних сил України повідомили в Телеграмі, оприлюднивши відповідне відео, передає Укрінформ.

Ворог пробував скористатися поганою погодою та пустив у прорив три бойові машини піхоти із особовим складом та групу мотоциклів.

«Застати захисників зненацька не вдалося. Колону техніки зупинили й випалили, а з піхотою розібралися згодом», – поінформували в ЗСУ.

Читайте також: Прикордонники знищили на сході засоби зв’язку та РЕБ росіян

Як повідомляв Укрінформ, за добу на Новопавлівському напрямку українські оборонці відбили вісім ворожих штурмів у районах Костянтинополя та Розлива.

Фото: Костянтин Ліберов, ілюстративне



Джерело

Continue Reading

Війна

Звільнення Київщини від росіян стало сигналом усьому світу, що Україну не зламати

Published

on



Перемога Сил оборони України у Київській операції навесні 2022 року стала не лише важливим військовим успіхом, а й могутнім сигналом усьому світу, що Україну не зламати.

Про це заявив у Фейсбуці головнокомандувач Збройних сил України генерал Олександр Сирський з нагоди третьої річниці звільнення Київської області від російських загарбників, передає Укрінформ.

Як зазначив Сирський, Київська оборонна операція тривала 38 діб — від початку повномасштабного вторгнення РФ до остаточного вигнання ворога з Київщини.

“Тоді я очолював Сухопутні війська Збройних сил України. Маючи дані розвідки, розумів: одним із головних напрямків удару буде Київ. Запропонував свою кандидатуру для керівництва обороною столиці, і мені було довірено цю відповідальність та цю честь”, – пояснив Сирський.

За його словами, “в дуже короткий термін до початку повномасштабного вторгнення було вчасно проведено необхідну підготовку до оборони столиці — поділено Київ та область на сектори, призначено командувачів, організовано внутрішній і зовнішній рубежі оборони, виведено на позицііі техніку та особовий склад, зроблено інженерне обладнання рубежів і позицій, створено укріплені райони та організовано систему вогню”.

За словами генерала, “на шляху до столиці загарбники зустріли запеклий опір у населених пунктах, які стали символами незламності. Серед них — міста-герої Буча, Ірпінь, Гостомель. Захисники та захисниці цих міст стали національними легендами. Українці прийняли бій, бо кожен із нас розумів: захист Києва — це захист України, її незалежності та її майбутнього”.

Як зазначив головнокомандувач, “ще не було “Хаймарсів”, “Бредлі” та іншої західної зброї, але вже стало очевидним, що українці можуть захистити свою державу і незалежність, та обовʼязково захистять”.

Читайте також: Бої у Гостомелі, Мощуні та Ірпені завадили РФ здійснити план «Київ за три дні» – Буданов

“Завдяки безстрашності наших воїнів і добровольців, самовідданості волонтерів, активній підтримці цивільних людей, ми не просто стримали ворога. Ми вибили його з Київщини та створили умови для подальших контрнаступальних дій”, – підкреслив Сирський.

На його переконання, “перемога в Київській операції стала не лише важливим військовим успіхом, а й могутнім сигналом усьому світові: Україна бореться. Україну не зламати. Україна здатна перемагати. І Україна переможе”.

“Я пишаюся кожним солдатом, сержантом і офіцером, які у вирішальний момент нашої історії продемонстрували відвагу, військову майстерність і витримку. Схиляю голову перед пам’яттю тих, хто віддав свої життя за звільнення Київщини і звитягу України”, – наголосив Сирський.

Читайте також: Учасник оборони Києва назвав три речі, які врятували столицю від ворога у лютому 2022 року

Як повідомлялося, в лютому 2022 року Київська область однією з перших прийняла на себе удар військ РФ. Бойові дії у регіоні тривали понад місяць. 15 громад Вишгородського, Бучанського і Броварського районів були захоплені російською армією.

Увечері 2 квітня 2022 року Міністерство оборони України повідомило про визволення Київщини від російських загарбників. Тоді останні підрозділи військ РФ були вибиті з Бучі, Гостомеля і Бородянки.

Фото: ОП



Джерело

Continue Reading

Trending

© 2023 Дайджест Одеси. Копіювання і розміщення матеріалів на інших сайтах дозволяється тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов'язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу. Матеріали з позначкою «Реклама» публікуються на правах реклами, відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.