Connect with us

Криминал

Банкіри пояснили, як їм вдалося заспокоїти курс долара перед виборами

Published

on

На валютному ринку припинилася лихоманка, а безготівковий курсдоллара почав плавно і з мінімальними ціновими коливаннями опускатися. 16 квітня він втратив тільки 2 копійки і міжбанківський валютний ринок закрився в рамках 26,70-26,71 грн./$.

Про це повідомив начальник управління дилінгових операцій Райффайзен банку Аваль Юрій Гріненко, передає UBR.ua.

Просто феноменальний результат, особливо з урахуванням зростання обсягів торгів, та безлічі факторів, що впливають на ринок. Директор казначейства Банку Кредит Дніпро Олег Курінний назвав чотири основних:

 • Початок календарного періоду бюджетних платежів.
 • Очікування результатів чергового аукціону Мінфіну з розміщення облігацій внутрішньої держпозики.
 • Помірний передвиборний відрив готівкового ринку котирувань долара, як точка докладання спекулятивної активності.
 • Участь регулятора в торгах з викупом долара за курсом 26,73-26,74 грн./$, обозначившее курсової індикатор для учасників ринку.
 • Скарбники відзначили сьогодні стриманість регулятора, який не сильно старався у викупі валюти: придбав лише близько $15 млн.

  «Протягом усіх торгів фіксувався стабільний попит на долар. Він збігався з пропозицією, бо не спостерігалося істотних перекосів. Торгівля йшла вузько: спочатку в рамках 26,71-26,72 грн./$, а потім в діапазоні 26,70-26,71 грн./$», — запевнив Юрій Гріненко.

  Готівкові ціни не змінювалися. Як і вчора середня вартість продажу долларалюдям перебувала у рамках 26,90-27,0 грн./$. Мінімальний цінник стояв на 26,79 грн./$, а максимальний — на 27,40 грн./$. Викуп валюти у людей відбувався в рамках 26,50-26,84 грн./$.

  Завтрашнє курсове рух в чому буде залежати від дій Нацбанку. Банкіри впевнені, що долара буде продаватися багато — ключовими продавцями залишаться нерезиденти, яким потрібно буде оплачувати придбані гривневі ОВДП. Якщо НБУ продовжить скуповувати «американця» також помірно, то курс гривні зміцниться. І може стояти або рости, якщо чиновники поскупившись влаштують агресивну скупку.

  «Швидше за все, 17 квітня міжбанк буде відкриватися в рамках 26,65-26,72 грн./$. Іноземці напевно продовжать свої продажі, а далі все буде залежати від настроїв на ринку. Але шанси зміцнити гривню», — вважає Юрій Гріненко. Олег Курінний спрогнозував на завтра торгівлю в рамках 26,70-26,80 грн./$.

  «>

  16.04.2019
  20:30
  Источник

  Click to comment

  Leave a Reply

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей