Connect with us

Криминал

Порошенко заявив, що не знав про причетність Кононенко до корупційної афери в енергетиці

Published

on

Президент України Петро Порошенко заявив, що не знав про причетність свого найближчого соратника і заступника голови фракції «Блок Петра Порошенко» у Верховній Раді Ігоря Кононенка до корупційних схем в енергетиці.

Про це Порошенко розповів в інтерв’ю «Радіо НВ»

Раніше журналісти програми «Схеми: корупція в деталях» (спільний проект Радіо Свобода та телеканалу «UA: Перший») оприлюднили записи телефонних розмов з участю Кононенко, на яких обговорюється схема з виведення сотень мільйонів гривень з державних обленерго — на прохання журналістів вони були верифіковані американськими фахівцями, які співпрацюють з урядом США.

На запитання журналіста «Радіо НВ» розслідуванні «Схем» Петро Порошенко тільки запевнив, що сам він не знав ні про якихось аферах і не був до них причетний.

«Ні до яких корупційних схем президент Порошенко не був причетний … Мені не було відомо ні про яких корупційних схемах», — заявив він.

У той же час відповідальність за тривале розслідування він перевів на правоохоронців.

«Якщо ми говоримо про справу, яка зараз презентується з енергетичного сектору — справу 15-го року. Чотири роки — що ви шукали?», — говорить він.

При цьому Порошенко зазначив, що не має ніякого впливу на правоохоронців і що ні сам він, ні хто-небудь інший від його імені не звертався в органи, «щоб забезпечити спеціальний режим розслідування».

Крім того, він зазначив, що вважає це «умисну і свідомої витоком» напередодні виборів.

Він підкреслив, що незалежно від імен або близькості до президента, винні мають понести відповідальність — але у випадку, якщо це буде доведено в суді.

«Коли суд прийме рішення — незалежно від того, яку посаду займає або як близько до керівника держави він не перебував би, ця людина повинна обов’язково опинитися у в’язниці, — заявив глава держави журналістам. — А якщо немає — швидко, не треба три роки тягнути — немає доказів, проінформуйте суспільство і вибачтеся».

«>

11.04.2019
07:17
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей