Connect with us

Криминал

У Судані стався військовий переворот, – ЗМІ

Published

on

Під арешт нібито взяті чинні і колишні високопоставлені особи з числа оточення президента Омара аль-Башира.

Про це повідомляє місцевий телеканал Al-Hadath, – передає TJ.

За інформацією недержавного телеканалу Al-Mashhad Омар Хасан аль-Башир нібито покинув країну, а ліванське видання Al-Mayadeen повідомляє, що його заарештували. За інформацією новинного порталу Baj News, Військова рада Судану під керівництвом першого віце-президента країни, міністра оборони Авада бен Ауфа, готується взяти владу терміном на рік.

Видання повідомляє, що армія зробить офіційну заяву по державному телебаченню і радіо. З середини грудня 2018 року в країні тривають народні протести. Жителі країни не задоволені цінами на паливо, хліб і борошно, а також гострим дефіцитом основних продуктів харчування. У квітні 2019 року в Судані під час протестів загинули п’ять осіб.

9 квітня США, Великобританія і Норвегія зажадали від влади Судану виконати вимоги протестувальників. Омар аль-Башир керував Суданом з 1989 року, а з 1993 року був беззмінним президентом країни. Він прийшов до влади після військового перевороту групою офіцерів армії Судану, яку він очолював, будучи полковником. Тоді Аль-Башир скинув уряд прем’єр-міністра Садика аль-Махді.

«>

11.04.2019
09:03
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей