Connect with us

Криминал

ЗМІ дізналися, як генерали і волонтери порушуючи закон агітують військових голосувати за Порошенка

Published

on

У Миколаївському гарнізоні командування ВМС в порушення законодавства агітує військовослужбовців голосувати за чинного президента Петра Порошенка. Про це у своїй статті повідомляє видання theБабель.

За їх даними, агітувати бійців приїжджали заступник командуючого флотом контр-адмірал Олексій Неижпапа, волонтери і радник президента Юрій Бірюков.

Повідомляється, що 11 квітня Неижпапа зібрав у кабінеті офіцерів. Говорив з ними про розвиток флоту і пояснював, чому треба голосувати за Порошенка. Дану інформацію підтвердили кілька учасників зустрічі, які побажали залишитися неназваними. У процесі проведення виховної роботи говорилося про те, що при діючому Верховному головнокомандуючому був з нуля створено флот, відбулася переорієнтація країни в бік розвитку відносин із Заходом, а при Зеленском відбудеться реванш. Ці мови рясно забезпечувалися нецензурною лексикою, велися на підвищених тонах.

Факт розмови Неижпапа підтверджує, але, за його словами, він говорив тільки про перспективи розвитку флоту, нікого ні за кого не агітував.

Двома днями раніше в цю ж частину приїздили волонтери. Темою зустрічі з ними була заявлена «координації руху ветеранів та соціальної підтримка військових». Проте в клубі, де зібралися 70 військових, близько сорока хвилин гості агітували за Порошенка.

За словами одного зі співрозмовників видання, волонтери їздять і в інші військові частини, а наказ про організації даного заходу підписав заступник начальника Генштабу ЗСУ, генерал-майор Радіон Тимошенко.

Останній не заперечує, що зустріч була, стверджуючи, що її провести попросив представник Всеукраїнської організації допомоги учасникам АТО в Миколаївській області та організація «Волонтери Миколаєва». Тимошенко було сказано, що мета заходу — «підтримати українських вояків». Ніяких дозволів агітувати за політиків ніхто не давав.

Глава Центру допомоги учасникам АТО при Миколаївській ОДА Ольга Малярчук в свою чергу розповіла, що такі зустрічі з військовими проводить регулярно і розповідає на них про волонтерський досвід і співробітництво волонтерів з ВСУ. І тільки.

Військові наполягають: такі заходи – прихована агітація. В ній крім всіх інших брав участь, за їхніми словами, і радник президента Юрій Бірюков.

«Армія поза політикою, так нехай до кінця вона буде поза політикою … Кожен робить вибір сам, а такими кроками Порошенко тільки більше відштовхує від себе», — сказав один зі співрозмовників журналістів.

«>

13.04.2019
11:26
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей