Суспільство
СК «Сергіївка» на Одещині у живленні соняшнику перейшов із сипких добрив на РКД

Передрук матеріалів з AgroTimes.ua дозволяється лише за умови прямого, відкритого для пошукових систем, гіперпосилання на AgroTimes.ua.
Всі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як із письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».
Усі авторські права на інформацію, розміщену у журналах The Ukrainian Farmer, «Садівництво по-українськи», «Плантатор», «Наше птахівництво», газеті «АгроМаркет» та інтернет-сторінці видань за адресою www.agrotimes.ua, належать виключно видавничому дому «АГП Медіа» та авторам публікацій, згідно із Законом України «Про авторське право та суміжні права».
Використання інформації дозволяється лише після отримання письмової згоди від видавничого дому «АГП Медіа».
Суспільство
Програма «Пакунок школяра»

Хто має право та як оформити допомогу
Джерело
Суспільство
Як вибрати плитоноску: головні критерії Реклама Анонси

Бронежилети або плитоноски є невіддільною частиною спорядження. Їхнє застосування не обмежується тільки використанням в умовах бойових дій. Таким екіпіруванням користуються охоронці, поліція та навіть приватні особи. Якщо є ризик застосування вогнепальної зброї, не варто нехтувати питаннями особистої безпеки.
Щоб не потрапити в неприємну історію, необхідно хоча б поверхнево володіти інформацією про особливості вибору плитоноски. Поради спеціалістів інтернет-магазину “Мілітарист” допоможуть вибрати оптимальне спорядження для будь-яких умов. В каталозі військторгу представлено більш як сто моделей плитоносок та бронежилетів від M-Tac та інших відомих виробників.
Типи плитоносок
Перш ніж купити плитоноску, необхідно визначитися з її типом. Спорядження може бути м’яким або твердим. Перший тип відрізняється мінімальною вагою та зручністю. Такі моделі актуальні у випадках, коли ризик застосування зброї незначний, проте захист необхідний. М’яка плитоноска часто використовується співробітниками охоронних служб та поліцейськими. Існує навіть захист прихованого носіння, який знаходиться під одягом.
Тверді моделі оснащені жорсткими пластинами. Вони помітно важчі, проте їхній захист в рази вищий. Якщо м’які плитоноски здатні захистити від пістолетного пострілу, то тверді — від пострілу з автомата чи рушниці.
Матеріали плитоносок
Сама плитоноска виготовлена з міцних тканин (Cordura 5000 абощо), проте її захисні властивості визначаються бронепластинами з різних матеріалів. Захист від поранень зумовлений використанням спеціальних вставок.
В плитоносках можуть використовувати пластини з:
- кераміки;
- надвисокомолекулярного поліетилену;
- кевлару;
- сталі;
- титану та інших матеріалів.
Вибір бронепластин залежить від умов бойового завдання. Наприклад, коли важлива мобільність, то краще підібрати моделі з кевлару, а якщо необхідний максимальний захист, вибирайте сталь.
Класи захисту
Існує кілька варіантів класифікації захисту. Наприклад, американський стандарт NIJ встановлює 4 класи захисту, де І — мінімальний, а IV — максимальний. Існують також українські стандарти, в яких вже 6 класів захисту. Принцип той же: чим вище клас, тим надійніше захист.
Вибір також залежить від умов використання. В поліцейських операціях потрібна мобільність, тому використовуються легкі плитоноски. В умовах реальної війни важлива безпека, тому доводиться шукати баланс між рухливістю та максимальним захистом.
Функціональні особливості плитоносок
Важливою характеристикою спорядження є можливість адаптувати плитоноску під індивідуальні потреби. Для цього амуніція оснащена різноманітними застібками, ременями, що регулюються. Тобто можна легко налаштувати плитоноску під себе.
Зсередини плитоноски мають м’які вставки та підкладку, які запобігають натиранню навіть при великій вазі спорядження. Зовні є спеціальні кріплення для зброї та іншої амуніції. Сучасні плитоноски мають модульну конструкцію, що дозволяє переносити з собою боєприпаси, засоби зв’язку, медичні комплекти абощо.
Якісні плитоноски від найвідоміших виробників
Коли мова йде про покупку захисного спорядження, краще не економити, а віддати перевагу перевіреним виробникам. Саме таку продукцію, яка протестована в умовах реальної війни, пропонує інтернет-магазин “Мілітарист”. Завдяки прямій співпраці з відомими виробниками військового спорядження, клієнти мають змогу купувати товари за прийнятними цінами.
В каталозі військторгу велика кількість плитоносок та бронежилетів, які готові до використання в будь-яких умовах. Користувачі можуть вибирати між різними варіантами камуфляжу: від однотонних (чорний, олива, хакі) до популярного піксельного малюнка.
В асортименті “Мілітариста” є легкі плитоноски, що можуть використовуватися поліцейськими, охоронцями, журналістами, а також важкі моделі для максимального захисту бійців. Детальний опис до кожної моделі дозволяє легко визначитися з вибором навіть тим, хто перший раз обирає військове спорядження. Регулярне поповнення асортименту дає змогу замовляти ще більш надійні та сучасні засоби захисту.
Суспільство
Житель Павлівської громади удостоєний державної нагороди — “Хрест Доблесті”

Житель Павлівської громади удостоєний державної нагороди — “Хрест Доблесті”
Джерело
-
Відбудова1 тиждень ago
Польщу на конференції з відновлення України представлятимуть шестеро міністрів
-
Війна1 тиждень ago
ЗСУ застосує першу автономну турель Sky Sentinel для знищення дронів Shahed
-
Політика1 тиждень ago
Зеленський зустрівся із Келлогом у Римі
-
Події1 тиждень ago
Netflix оприлюднив новий трейлер 2 сезону серіалу «Венздей»
-
Війна1 тиждень ago
Десантники взяли в полон російського офіцера
-
Політика1 тиждень ago
Росія досі не покарана за удар по «Охматдиту»
-
Відбудова1 тиждень ago
Фон дер Ляєн і Кошта візьмуть участь у Конференції з питань відновлення України в Римі
-
Події1 тиждень ago
Пішов з життя композитор Ігор Поклад